Skocz do zawartości
Forum

Wykluczona


Gość Natasza.56

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Natasza.56

Kochani , pisze ponieważ nie umiem sobie poradzić z pewnym problemem. Mianowicie mam 18 lat , jestem bardzo otwarta i towarzyska jednak nie mam koleżanek. Ludzie co prawda porozmawiaja ze mna czy sie spotkają ale pod warunkiem ze ich zaprosze. Mnie nikt nie zaprasza , ponadto nie mam swojej paczki znajomych. Ponadto mam wrażenie ze nikt mnie nie lubi i kazdy mnie obgaduje. czy to normalne?

Odnośnik do komentarza

Jak najszybciej zacznij biegać na jakieś interesujące Cię zajęcia: taniec, joga, plywanie, strzelectwo,kurs ratownictwa wodnego, kurs prawa jazdy. Cokolwiek, co sprawi Ci przyjemnośc.
1. Będziesz miala okazję wyjść z domu, bez analizy czy ja zaprosiłam, czy mnie zaproszono.
2. Z czasem na tych zajęciach w podobnej grupie wiekowej znajdą sie znajomi ,z którymi pogada się o wspólnej pasji i z którymi po zajęciach można jeszcze gdzieś wpaśc np. na Colę
3. A najważniejsze,ze rozwijając swoją pasję lub ucząc się nowych dla siebie do tej pory zadań fajnie spędzisz czas i nie będzie sposobności do rozważań czy ktoś mnie obgaduje, ponieważ będziesz musiala skupić się na wykonywaniu czegoś nowego.
4. Mając swoje konkretne zainteresowania, zabierające Twój czas, będziesz też bardziej "tajemniczą" osobą dla aktualnych koleżanek i kolegów np. w szkole.
Trzymaj się. 18 lat to piękny czas na własny rozwój. Jak poprzez ciekawe pasje będziesz sama czula się pewniej, to będzie to z Ciebie emanowało i będzie pzryciągalo rówieśników do Ciebie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...