Skocz do zawartości
Forum

Ellaone tabletka "po"


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!
14 sierpnia ok.godziny 23 doszlo miedzy mna, a moim chlopakiem do współżycia. Uzywamy prezerwatyw przy kazdym stosunku, ale tym razem ta metoda nas zawiodla. Prezerwatywa pekla, zauwazylismy to dopiero kiedy skonczylismy. Moj chlopak zazwyczaj nie dochodzi we mnie nawet kiedy sie zabezpieczamy dla wiekszej pewnosci. Tym razem wyszedl dosyc pozno i obawialismy sie, ze cos moglo zostac we mnie. 15 sierpnia ok.godziny 16 wzielam pigulke ellaone. 17 sierpnia zaczal mi sie okres prawie o tydzien za wczesnie i trwal 12 dni, zazwyczaj mam 8. Od razu po okresie mialam brazowe plamienie. Czy mozliwe jest, ze jestem w ciazy? Czy po prostu przyspieszenie miesiaczki moglo byc reakcja na pigulke?

Odnośnik do komentarza

Po zażyciu tabletki po dostępnej bez recepty większość kobiet ma normalną miesiączkę w przewidywanym terminie. Jednak w niektórych przypadkach może ona pojawić się później lub wcześniej niż zazwyczaj.
Jeśli miesiączka jest nietypowo skąpa lub nietypowo obfita, lub jeśli pojawią się takie objawy, jak ból brzucha, mdłości, wymioty lub tkliwość piersi, bądź też jeśli podejrzewasz ciążę, wykonaj test ciążowy

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...