Skocz do zawartości
Forum

Czy możliwe, że objawy ciąży pojawiły się 10 dni po stosunku?


Gość a...l

Rekomendowane odpowiedzi

Muszę zaznaczyć, że jestem dziewicą. 2 tygodnie temu uprawialiśmy z chłopakiem petting. Oboje byliśmy w majtkach. zaledwie na 5 minut chłopak miał nieznacznie odkryty członek, pocierając o moją pochwę(ja byłam w majtkach). Do wytrysku nie doszło, płynu ejakulacyjnego również była znikoma ilość, ze względu na to, że 3 godziny wczesniej chlopak się masturbował. Od 4 dni odczuwam męczącę mdłości czemu towarzyszy nadmiar śliny. Czy mozliwe jest, by objawy ciazy pojawily sie 10 dni po''stosunku''?

Odnośnik do komentarza

Pytanie banalne ale czy to możliwe? 15.10 miałam pierwszy dzień miesiączki. 24.10 mieliśmy z mężem stosunek, który zakończył niestety we mnie. Czy jest możliwe abym miała już objawy ciąży choć od stosunku nie mineło 1.5 tyg? Moje piersi się nie zmieniają z wyglądu w dotyku miekkie a ja czuję w nich ciągnięcie jakby zbierało się mleko i tkliwośc. (mam juz 1 dziecko) Możliwe abym sobie wmawiała to uczucie? Powiem szczerzę, że na chwilę nie chciałabym mieć dziecka

Odnośnik do komentarza

Witam, czy jest możliwość, że już 6 dnia po stosunku będę odczuwać objawy ciąży? Od wczoraj wieczorem kłuje mnie prawy jajnik, pobolewają piersi i bardzo kluje mnie w środkowej części brzucha w okolicy pępka, czy możliwe ze to od rozrastajacej się macicy czy to za wcześnie? Nie wiem czy ma to znaczenie ale wczoraj rozpoczęłam kolejne opakowanie tabletek antykoncepcyjnych bez robienia przerwy, czy może to mieć wpływ na te objawy?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...