Skocz do zawartości
Forum

Pomoże ktoś?


Gość zaniepokojona12345

Rekomendowane odpowiedzi

Gość zaniepokojona12345

Witam. Mam taki problem,jakiś tydzien temu chłopak wsadził mi pare razy penisa do pochwy, ale tylko na jakies max 2 cm wiecej nie i dodam ze spermy nie było jedynie preejakulat. Nie wiem czy mialam wtedy dni plodne czy nie. Duzo jest prawdopodobieństwo ciąży? Teraz dość często sikam ale nie wiem moze to ze stresu. Niech ktoś odpiszs ale bez głupich i arogancki wypowiedzi prosze.Dziekuje

Odnośnik do komentarza
Gość znudzona Anna

Wiesz, ze takie wściekanie się tylko potwierdza rację przedmówcy?

Ktoś ci napisał kilka prostych rzeczy, a ty nie potrafisz tego przyjać jak dorosła osoba? Zawsze się tak drzesz na ludzi? To ja też coś od siebie.

Sorry, ale jak nie wiesz, czy masz dni płodne, to znaczy, ze ktoś nie zadbał o Twoją edukację, a Ty nie próbujesz tego naprawić. Masz dostęp do internetu, wystarczy wpisać "kalkulator dni płodnych" - i wiesz wszystko. Chyba, ze to za trudne, możesz teraz i na mnie pokrzyczeć. Rada z zakupem testu ciążowego była jak najbardziej słuszna i sama też bym tak doradziła. To się sprawdza w taki sposób, a nie poszukuje jasnowidzów na forum.

Dalej. Jak ktoś nie wie, czy ma dni płodne i pozwala sobie na seks, to musi się liczyć z ewentualnymi konsekwencjami, czyli ciążą. Jeśli się nie liczy, a potem histeryzuje na forum w internecie - to przejawia swoją głupotę.

I na koniec - przyzwoita osoba nie zachowuje się w taki sposób jak opisałaś, czyli nie pozwala komuś innemu, niż mąż, czy partner życiowy, wsadzać sobie penisa do pochwy, choćby i na centymetr. Kto tak robi, wyżej ci napisano, więc choć raz zachowaj się dojrzalej, a nie jak rozwydrzona trzynastolatka, i przyjmij to z pokorą.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...