Skocz do zawartości
Forum

Czy mogę być w ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo proszę o pomoc gdyż ten temat nie daje mi spokoju. Ostatniego czyli 6 dnia okresu, którego praktycznie już nie miałam chcieliśmy zrobić to z chłopakiem. Użyliśmy prezerwatywy jednak mimo kilku podejść i pozycji chłopak nie wszedł . Były to może 2 czy 3 cm. Następnego dnia to samo. Najpierw chłopak wkładał mi palec ale był wtedy w ubraniach i nie dotykal się tam. Po nieudanej próbie on masturbował się nie miał wytrysku zresztą nigdy go nie miał bo ma z tym problem. Wytarł rękę o wilgotną chusteczkę i za jakiś czas dotykal mnie tam z czym nie wkładał palcy do pochwy tylko dotykal wyżej. Mój cykl trwa średnio co 32 dni jednak czasami jest później bądź wcześniej. Po mniej więcej dwóch tygodniach miałam zaparcia i bóle żołądka brałam leki i z czasem ustało. Zrobiłam jednak test i wyszedł negatywny. około 7 dni przed okresem czasami bolało mnie podbrzusze. Wszystkie te objawy zaczęłam łączyć z faktem że mogę być w ciąży. Okres dostałam w terminie. Jest taki jak zwykle ale o jeden dzień krótszy minimalnie mniej obfity. Czy ciąża w takim przypadku jest w ogóle możliwa ? Bardzo się tym stresuje i błagam o pomoc. Codziennie o tym myśle .

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...