Skocz do zawartości
Forum

Naderwane ścięgno mięśnia czworogłowego uda


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam trochę skomplikowany problem, postaram się go zwięźle i zrozumiale streścić. 3 miesiące temu naderwałem ścięgno mięśnia czworogłowego uda na siłowni. Po miesiącu gdy ścięgno się zregenerowało ból został więc ortopeda stwierdził że stan zapalny został, brałem leki ale dopiero po zastrzyku w ścięgno lekiem sterydowym DEPOMEDROL ból powoli zszedł na łydke, potrzymał i zniknął. Lekarz pozwolił mi wrócić do sportu po 2 treningach ból znów wrócił teraz trzyma mnie i w tym ścięgnie i w łydce. Jak długo nie przeciążam nóg ból zanika ale po treningu szybko wraca i znów trzymie przez długi czas. Jest to ból do zniesienia ale a wieku 21 lat chce normalnie cieszyć sie zdrowymi nogami. Poszedłem z tym do lekarza ale powiedział że to tylko zakwas w łydce i dał mi kilka zastrzyków w tyłek, lecz całkowicie sie nie zgadzam z jego diagnozą gdyż trenuje 3 lata i miałem zakwasy WSZĘDZIE i potrafie rozróżnić zakwas. Proszę o jakieś przypuszczenie co to może być, można wykryć na usg zapalenie? Boje sie że ortopeda znów nie zachowa się fachowo i chciałbym wiedzieć co może mi dolegać. Czy mógłbym udać się z tym do fizjoterapeuty. Bardzo proszę o odpowiedź. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...