Skocz do zawartości
Forum

Muszę się wygadać - ciąża urojona?


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie Forumowicze!
Znalazłam się tutaj, bo potrzebuję się wygadać, ale może wcześniej się przedstawię. Mam na imię Elżbieta, 26 lat i za sobą poronienie na początku tego roku. Staram się z mężem o dziecko od ponad 2 lat. Tamta ciąża była pierwszą i skończyła się w 6 tygodniu.
W związku z tymi przeżyciami i wielką chęcią posiadania dziecka być może wmawiam sobie różne rzeczy. Liczę na Wasze wsparcie i opinię czy faktycznie sfiksowałam.
1 tydzień cyklu: 24. lipaca (3 tygodnie i 5 dni temu) miałam pierwszy dzień cyklu.
2 tydzień cyklu i starania.
3 tydzień cyklu: na początku tego tygodnia miałam straszliwe nudności wraz ze ślinotokiem, jadąc samochodem miałam wrażenie, że zaraz zwymiotuję (co mi się nie zdarza i chyba wystąpiło zbyt wcześnie jak na objaw ciąży) i trzymałam worek foliowy na kolanach. Od tamtego czasu co raz to dziwniejsze rzeczy. Po paru dniach nudności ustały, ale w to miejsce pojawiły się zawroty głowy (mam je do dziś).
4 tydzień cyklu: W tym tygodniu na samym początku pojawiła się tkliwość sutków. Wyglądają trochę tak jakby się rozlały i jak zazwyczaj są u mnie ciemne obwódki brodawkowe tak teraz zlewają się ze skórą na piersi. W tym samym czasie pojawiły się zaparcia i napady głodu. Mierzyłam także w ostatnich dniach ciśnienie i jest niższe (zawsze miałam podręcznikowe 120/80), bo oscyluje w granicach 110/70. Obecnie jestem 4 dni przed miesiączką i mam nadzieję, że się nie pojawi.
Zauważyłam kilka objawów sugerujących potencjalną ciążę, ale cały czas próbuję hamować swoją radość, bo wiem, że to może być spowodowane moim "chceniem bycia w ciąży". P. S. Musiałam się wygadać. Pozdrawiam, Elżbieta

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...