Skocz do zawartości
Forum

Guzki w piersiach u 15-latki


Gość l...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. W tej chwili mam 15/16 lat. 4/5 lat temu, w 5 albo w 6 klasie podstawowki wyczulam w jednej piersi guzek a jakis czas pozniej w drugiej pojawil sie taki sam. Z czasem zaczely sie pojawiac kolejne. Sa twarde i nie da sie ich przesunac. Gdy ich dotykam strasznie bola. Ostatnio bol sie powiekszyl przed miesiaczka ale teraz juz troche przestalo mnie bolec. Czy to moze byc rak? Czy to mozliwe ze przezylabym tyle lat bez leczenia? Prosze o szybks odpowiedz!

Odnośnik do komentarza

w tym samym wieku jak bylam mialam podobny dylemat , wyczulam po '' guzku'' w kazdej piersi (jeden wiekszy drugi mniejszy). i powiedzialam o tym lekarzowi (wtedy poprostu pediatrze) okazalo sie ze rosna mi poprostu piersi i ze to gruczoly piersiowe .

ale jesli Cie to niepokoi to idz z tym do lekarza, nie musi byc to odrazu specjalista moze byc jak i w moim przypadku lekarz pierwszego kontaktu i mu o tym powiedz, byc moze ze skieruje Cie na odpowiednie badania badz do specjalisty.

Odnośnik do komentarza

Ja mam w jednej piersi wyczuwalne zgrubienie, taki guzek. Byłam z tym jakiś czas temu na usg i nie wykazało żadnych zmian. :) Powiedz o tym mamie i również wybierzcie się na usg. To nic nie boli, a przynajmniej można się dowiedzieć czy coś jest nie tak i przestać się stresować.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...