Skocz do zawartości
Forum

Pierwsze tygodnie ciąży


Gość m...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Mam pytanie odnośnie pierwszych tygodni ciąży. A mianowicie. W zeszłą sobotę miałam plamienia koloru bladoróżowego i zaczęłam czuć się jakoś inaczej. Zrobiłam test ciążowy (wiem, że się pośpieszyłam) i wyszedł oczywiście negatywny. Dziś jestem 3dni przed terminem miesiączki. I czuje się, że tak powiem tragicznie, podobnie, jak w drugim dniu @. Mam od rana dużo śluzu, wilgotno i mokro. Piersi bolą mnie od pachwin. Czy to oznacza, że jednak jestem w ciąży? Pozdrawiam, Matylda

Odnośnik do komentarza

Witaj Matyldo! Jeśli zostało tak niewiele dni do miesiączki to poczekaj i wtedy zrób test. Ale moim zdaniem jest wysoce prawdopodobne, że jesteś w ciąży. Mnie tak bolały piersi, że nie mogłam spać w nocy na brzuchu. Niestety nie donosiłam ciąży. Obecnie jestem 4 dni przed miesiączką i przeżywam strasznie, bo tak bardzo chciałabym być w ciąży. Zauważyłam kilka objawów sugerujących potencjalną ciążę, ale cały czas próbuję hamować swoją radość, bo wiem, że to może być spowodowane moim "chceniem bycia w ciąży". Jednak zauważyłam tuż po owulacji (wiem, o dużo za wczesnie) że zbiera mi się na wymioty i mam slinotok. Kilka dni później był spokój z tym, ale zaczęłam mieć zawroty głowy. Jakieś trzy dni temu do zwrotów (by the way - ostatnio mam niskie ciśnienie krwi) doszły bolące, mega wrażliwe na dotyk brodawki sutkowe. Wyglądają trochę tak jakby się rozlały i jak zazwyczaj są u mnie ciemne obwódki brodawkowe tak teraz zlewają się ze skórą na piersi... Aaa! I jeszcze miałam straszliwe zaparcia przez weekend. Przeszly dopiero po chyba wiadrze zjedzonych suszonych śliwek. Mam nadzieję, że jednak to ciąża. P. S. Musiałam sie wygadać. Napisz co z Tobą! Czekam. Pozdrawiam, Elżbieta

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...