Skocz do zawartości
Forum

Ludzie myślą że żyje w trójkącie


Gość KAMILA.W27

Rekomendowane odpowiedzi

Gość KAMILA.W27

Mieszkam w małym mieście gdzie karzdy się praktycznie zna .
Od czsów szkolnych kumpluję sie z moją koleżanką a od dwóch lat z jej chłopakiem też .
Lubimy razem spędzać wolny czas , czy to na imprezach i różnych innych wypadach na miasto itp.
Mam 27 lat i od półtora roku nie miałam nikogo , po kilku letnim nieudanym związku z moim byłym chłopakiem.
Ludzie w okół zaczęli szemrać że my robimy to niby razem w trójkę . Jakoś się tym nie przejmowałam . Po prostu ignorowałam to .
Ale parę dni temu miałam poważną rozmowę z matką .
Zaskoczyła mnie bardzo bo powiedziała mi że widóją nas ludzie na po bliskim zalewie kąpiących się w trójkę zupełnie nago.
Trochę powaliło mnie to z nóg bo zawsze wybieramy się tam gdy nikogo nie ma w okolicy i jest to bardzo ustronne miejsce nad zalewem , często póżnym wieczorem albo rano , kiedy wszyscy śpią jeszcze.
Przyznałam się że to prawda. Ale ona zaczęła mnie wypytywać się czy razem uprawiamy sex. To było chore .
Podejżewa mnie nawet że jestem bisexualna .
Wygadała mi że dlaczego odeszłam od chłopaka i że bym innym nie marnowała życia bo swoje już zmarnowałam.
Ale ja naprawdę nie uprawiam sexu z nimi , na nic moje przekonywania.
Jesteśmy po prostu przyjaciółmi. Nic więcej.
Dla mnie to wszystko chore jest , ludzie dziwnie się uśmiechają jak mnie widzą.
Wszystko roz powiedzieli , nie wiem o co wszystkim chodzi?

Odnośnik do komentarza

Ja nie jeste głópia . Czytając twój post . To myśle że razem sie pie.....cie . Nie jestem głópia wychowałam czwórkę dzieci i nie były takie zboczone ja ty albo wy . Nien dłógo bede miała 60 lat i do licha nigdy nie oglądałam nagich koleżanek albo kolegów .
Nagość jest przeznaczona tylko dla kochankówŻal mi was. Wy wstydu nie macie

Odnośnik do komentarza
Gość spokofantazja

~KAMILA.W27 co Ci mogę doradzić małe miasteczka są jak to forum, ludzie mają się za strażników moralności a to zwykła ciemnota, zacofanie i drak tolerancji. Duuże miasta są pod tym względem troszkę bardziej cywilizowane, Ja jeśli robię coś co ogół uważa za złe, mam w głębokim poważaniu ich opinię robię swoje i nikomu się nie tłumaczę, to co robicie to nic złego, od lat są w naszym zacofanym kraju plaże nudystów i ludzie powinni do togo przywyknąć. A nawet gdybyście rzeczywiście tworzyli trójkąt to też jest wasza i tylko wasza sprawa. Pozdrawiam i bądź sobą.

Odnośnik do komentarza
Gość Kamila.W27

~spokofantazja
Dodam jeszcze że o dziwo nie wstydzą się Ci co powinni podglądacze i plotkarze .Bo to akurat jest naganne zachowanie.

Ale przegladaj to mojej matce. Ona sądzi że jak goli razem jesteśmy nad wodą to razem uprawiamy seks.
Czy to nie jest chore ?
Nie wiem kto nas pddgądał ? I po co to im jest potrzebne?
To jest nasze prywatne życie.

Odnośnik do komentarza
Gość spokofantazja

Chore wiem o tym, na szczęście masz 27 lat i nikt Ci tego zabronić nie może, a gadać będą dopóki inna sensacja się nie pojawi. No chyba że jesteś tak samo zaściankowa jak oni to się dopasuj :( A może wkrótce poznasz fajnego chłopaka i go zaprosisz do kompanii, wtedy dopiero będą gadać :) aż Ci zazdroszczę takich przyjaciół

Odnośnik do komentarza

Śmieszne jest to życie w małych miasteczkach...ciągle ploty, ploteczki....żenada!Ja zyje w dużym mieście, tu nago siedzi się z obcymi ludźmi w saunie, nad zalewami dziewczyny chodzą toples. Jedna dziewczyna prowadza się z 3 chłopakami i nikt nie robi wyrzutów, że z nimi sypia, bo u nas normalnym jest, że ładna dziewczyna ma wielu znajomych i nie od razu musi im dawać du.y. Ale średnia wieku to zapewne u Ciebie w mieście to +40 i maja oni prawo mieć inne myślenie, bo sa inaczej wychowywani. Nasze pokolenie czyli 25-35 lat jest dużo bardziej wyluzowane, nagość czy prowadzanie się z chłopakami nie jest tematem tabu. Niestey nie zmianisz społeczeństwa, w którym mieszkach a tłumaczenie się tylko będzie dawać innym przekonanie , że się tłumaczysz -zatem masz coś do ukrycia. Ja bym się z tego śmiała, mamie przy następnej okazji wytłumaczyła, że jest w błędzie , a ty jesteś dorosła i nie będziesz sie nikomu tłumaczyć.I tyle. Szkoda strzępienia języka. A kąpać nago w wodzie każdy sie może- czy jest jakiś przepis, który mówi, że jest to zabronione???haha

Odnośnik do komentarza
Gość spokofantazja

Moja droga ~dżampka nie wkładaj ludzi do jednego worka tylko dla tego że mają 40+ to nie wiek, ani wychowanie, tylko kościół i drak tolerancji. Człowiek ze wsi wyjdzie ale wieś z człowieka już nie koniecznie, każdy był kiedyś młody i nie zawsze zachowywał się tak, jak rodzice by tego oczekiwali ale jakimś dziwnym trafem teraz tego nie pamiętają.

Odnośnik do komentarza
Gość margolcia_63

Drogie dziecko, podstawa kultury osobistej to dostosowanie się do norm panujących w danym środowisku, a jak nie to będziesz dostawała po łbie.,
Nie po to się ludzie cywilizowali by latać z gołymi genitaliami i s..ć za winklem.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...