Skocz do zawartości
Forum

Ellaone a ryzyko zajścia w ciążę


Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Po stosunku z moim chłopakiem, który zakończył się dość nieszczęśliwie-pękła prezerwatywa a na dodatek chłopak o tym nie wiedząc doszedł we mnie wzięłam tabletkę Ellaone po godzinie od stosunku. Czy zajdę w ciążę? Ten dzień to był 15. Dzień po pierwszym dniu krwawienia ostatniej miesiączki. Moje cykle wahają się 29-31 dni. Dodam, że bardzo mnie boli głowa od czasu przyjęcia tabletki i czuje sporadyczne spinania brzucha. Proszę o odpowiedz, jakie jest prawdopodobieństwo zajścia w ciążę? Ktoś miał podobne doświadczenia? Dziękuję i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Witam, kochałam się z chłopakiem po alkoholu, zapomnieliśmy się zabezpieczyć. Nie wiemy czy doszło do wytrysku czy nie. 13 godzin po wzięłam EllaOne. Dwie godziny później pojawił się okres, taki jak zwykle tylko że pojawiły się co jakiś czas skrzepy. Dzisiaj mija 5 dni od stosunku i okres kończy się. Nie wiem czy to była miesiączka w terminie ponieważ brałam leki na alergie co opóźniły moją miesiączkę. Teraz odczuwam skutki tabletki. Czy to wszystko wyklucza ciążę ? Czy powinnam się martwić?

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie, 10.01.2015 miałam pierwszy dzień cyklu, cykl ZAWSZE trwa 27/28 dni, 24.01 (w dniu owulacji) doszło do niezabezpieczonego stosunku z pełnym wytryskiem do środka. Wczoraj (25.01) zażyłam tabletkę ella one, po około 32 godzinach od stosunku. Proszę o informacje jakie są szanse na zagnieżdżenie zarodka?

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry. Miałam ostatnio nietypowa sytuacje, ponieważ Kochalam sie ze swoim chlopakiem niestety prezerwatywa zawiodla po 16 godzinach zabralam tabletke ellaone po tygodniu zrobilam test ciazowy ktory wyszedl negatywnie, dwa tygodnie pozniej zrobilam drugi rowniez wyszedl negatywnie. Okres powinnam dostac 25.02. Czy oznacza to jedno znacznie, ze test sie pomylil i tabletka nie zadziałała. Przyznam, ze czuje sie jak bym miala dostac miesiaczke, na dodatek kochalismy sie w dni plodne. Prosze o

Odnośnik do komentarza

Miesiączka miała być 25 stycznia, nie lutego?
Po zastosowaniu ellaOne kilkudniowe opóźnienie wystąpienia miesiączki jest normalne.
Jeśli miesiączka spóźnia się o ponad 7 dni lub jest nietypowo skąpa lub nietypowo obfita, albo jeśli wystąpią objawy, takie jak ból brzucha (żołądka), wrażliwość piersi, nudności, wymioty możliwe, że doszło do zajścia w ciążę. Należy niezwłocznie wykonać test ciążowy. W przypadku ciąży ważne jest skonsultowanie się z lekarzem.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...