Skocz do zawartości
Forum

Petting a możliwość zajścia w ciążę


Gość r...u

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, miałem taką sytuację iż moja dziewczyna była zaraz po okresie a nas trochę poniosło. I ona była bez majtek a ja miałem założone. Doszło do pocierania między nami i do wytrysku z mojej strony. Czy jest możliwość by ona zaszła w ciążę?

Odnośnik do komentarza

Witam, Mam 18 lat, Jestem troche zaniepokojona, ponieważ z moim chłopakiem "bawimy się" troche, bez zabezpieczeń, ale jako tako nie uprawialiśmy seksu, ponieważ on nie "wszedł" do środka. A jesli juz pojawił sie wytrysk to zawsze z dala od moich miejsc intymnych. Ja jednak bardzo sie martwie, że w jakis sposob mogło coś byc... Praktycznie od zawsze miesiączkuje nieregularnie. Od tamtego czasu miałam juz miesiączkę, ja jednak ciagle sie martwie. Jestem tydzien przed kolejnym okresem i od

Odnośnik do komentarza

3 dnia podczas miesiaczki zdecydowalam sie na pierwszy raz z zabezpieczeniem - prezerwatywa. Nie doszlo do wytrysku. 9 dnia cyklu byl petting, gdzie partner dostal wytrysku, a ja krwawilam z pochwy. Przemylam rece woda i podmylam sie, wprowadzajac palce do pochwy niezbyt gleboko. Tydzien temu przezylam silny stres. Obecnie jest 34 dzien cyklu i spoznia mi sie okres, nie mam zadnych objawow. Czy moge byc w ciazy? Chora? Czy to przez stres? Prosze o pomoc.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...