Skocz do zawartości
Forum

Negatywne testy i bardzo spozniajaca sie miesiaczka


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chcialabym zapytac bo nie chce czytac bzdur ktore sa wypisywane na przeroznych forach . Zanim przejde do rzeczy ... Tak wiem jestem nie odpowiedzialna i bez wyobrazni ze nie bylam jeszcze u lekarza . Aczkolwiek juz jestem umowiona . A moj problem jest w tym ze ostatnia miesiaczke mialam jakos w maju . Tak wiem jest sierpien... Na poczatku myslalam ze jestem w ciazy . Testy pozniej okazaly sie negatywne (3!) i tu pierwsze pytanie czy mozliwa jest ciaza ktorej zwykle testy plytkowe nie wykrywaja ?
dodam jeszcze ze w czasie spodziewanej miesiaczki bylam chora , mialam ciezka sesje a na dodatek moj chlopak mial wypadek i bylam w duzym stresie . Dlatego tez myslalam ze stres opadnie i wszystko wroci do normy . minelo 2 miesiace i nic nie wraca... Sa wakacje brak miesiaczki byl mi na reke nie bede ukrywac ale teraz juz bardzo sie boje . Dodam jeszcze ze moja mama leczyla sie na bezplodnosc gdyz miala bardzo nisko osadzona macice a tak przynajmniej mi mowila . i tu drugie ostatnie pytanie . czy takie problemy moga tkwic gdzies w genach ? Jakie moga byc przyczyny tak dlugiego opoznienia ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...