Skocz do zawartości
Forum

Życie z kierowcą


Rekomendowane odpowiedzi

Witam
Mam 30 lat a moj partner 28. Jestesmy ze soba prawie rok.
On jest kierowca zawodowym,wyjezdza na 3 tyg i wraca na weekend
Problem pojawil sie w momencie gdy przyszlo mu siedziec w domu dwa tygodnie. Po 4 dniach wolnego juz byl przygnebiony i przybity. Po rozmowie z nim okazalo sie ze juz nudzi mu sie ta codziennosc,ze juz chce do pracy wracac. Mi jest przykro ze ucieka ode mnie,ze jest takim samotnikiem
Jak myslicie co mam zrobic?

Odnośnik do komentarza
Gość doświadczenie mówi

A jak spędzacie ten wolny czas? To jest człowiek czynu i siedzenie na miejscu jest dla niego uciążliwe, Jego domem jest ciężarówka a w domu czuje się jak gość, tu nie chodzi o Ciebie to taki typ mężczyzny, ten wolny czas powinien być bardzo aktywny, wycieczki górskie, rowerowe jakieś hobby czy sport. A Ty będziesz wiecznie sama jak żona marynarza, albo się z tym pogodzisz, albo nie Jego nie zmienisz.

Odnośnik do komentarza

KKK2209, znam kilka związków, w których kobieta pracuje zawodowo albo zajmuje się domem i dziećmi, a mężczyzna jest kierowcą i jeździ po świecie. Te związki wyglądają bardzo podobnie do tego, o czym napisałaś. Gdy tylko przyjdzie mężczyźnie zostać dłużej w domu, czuje się "dziwnie", nudzi się mu, chciałby już wracać za kierownicę. Być może ten typ mężczyzn "tak ma". Potrzebują być w ruchu, bo w domu jest dla nich za spokojnie, zbyt przewidywalnie. Niekoniecznie Twój partner jest Tobą znudzony i od Ciebie ucieka, ale po prostu funkcjonuje w taki, a nie inny sposób ze względu na swoją pracę. Postaraj się z nim na ten temat porozmawiać, ale podejrzewam, że jednak chcąc być w tym związku, pewne rzeczy będziesz musiała zaakceptować. Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza

dziekuje za odp. Mi jest ciezko zrozumiec jak mozna sie nudzic przy osobie ktora sie kocha. Ja juz probowalam z nim rozmawiac. Niestety jest on b. skryta osoba. A ja nie chce na sile z niego wyciagac. Ogolnie to prace i pieniadze stawia na pierwszym miejscu. Moze powinnam pokazac mu obojetnosc,to moze wtedy zrozumie wartosc zwiazku. Ogolnie nie latwo sie z nim zyje,wiecznie zamyslony,wszedzie pieniedzy szuka. A ja mam wrazenie ze jestem gdzies na drugim planie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...