Skocz do zawartości
Forum

Nabrzmiałe piersi a ciąża


Gość j...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jakie jest prawdopodobieństwo zajscia w ciaze. Cykle w miarę regularne 28 dni. Przedostatnia mc 19.06 ostatnia trwajaca 4 dni 17.07 ostatni stosunek 10.07 testy zrobiony wczoraj wychodzi negatywnie, jednak mam dziwnie nabrzmiałe piersi i temp w ok 37. Czy jest mozliwe ze ponad 3 tyg od stosunku, test nie wykrywa ciazy? Pdzrawiaam i dziekuje

Odnośnik do komentarza

Nieprzeterminowany i odpowiednio przechowywany test ciążowy dostępny w aptece wykrywa ciążę po około 2 tyg. od stosunku, więc raczej nie jesteś w ciąży. Jeśli masz wątpliwości co do wiarygodności wyniku, możesz powtórzyć test. O ile dobrze liczę, jesteś w 18dc. więc nabrzmiałe piersi nie powinny Cię niepokoić, jest wiele powodów, które mogą powodować ból piersi, chociażby fakt, że rozpoczęła się druga faza cyklu i ból może być sprawą progesteronu. Taki ból może utrzymać się do czasu menstruacji i nie świadczy o ciąży.

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie! Od niecałych dwóch tygodni mam obolałe, nabrzmiałe piersi. Spóźnia mi się również miesiączka. Obecnie jest 27 dzień cyklu, a najdłuższy cykl wynosił 31 dni. Dodam, że moja miesiączka jest nieregularna. Zastanawiam się czy ciąża jest możliwa w przypadku, gdy nie uprawiałam seksu oralnego. Jedynie analny. Nasienie nie spłynęło do pochwy, ale może niechcący w jakiś sposób partner dotknął. Czy istnieje jakakolwiek szansa na zapłodnienie?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...