Skocz do zawartości
Forum

Problemy pomimo dobrych wyników badan


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, przez półtora roku leczyłam sie na infekcje, e.coli, jakąs bakterie i Chlamydie. Partner leczył sie cały czas razem ze mną. Brałam już bardzo dużo leków, ostatni lek jaki brałam był Albothyl gdyż mam stwierdzoną dużą nadżerke i przy dużej ilosci sluzu piekło mnie. Na posiewie partnera wyszło Staphylococuss Epidermidis i Pani ginekolog stwierdziła że to chlamydia, niby było okej do czasu właśnie aż nie piekło od słuzu, po Albothylu był ponad tydzien abstynencji tak jak pisało na ulotce, wszystko było okej. Niedawno jednak miał miejsce stosunek bez gumki, niby było okej kilka dni po ale od jakiegos czasu piecze mnie raz od łechtaczki az do wejscia pochwy a raz tylko wokół wejscia, zaczerwienienie wystepuje od łechtaczki az po sam dół,czyli aż do wejscia pochwy. Jak moge sobie pomóc ? w nocy nie piecze gorzej za dnia, chciałabym żeby obyło sie bez ginekologa gdyż byłam tam już tyle razy ( ostatni raz miesiąc temu) że Ginekolog już na mnie krzywo patrzy, a nadżerke mam miec usuwaną który notabene niewiele mi pomagał za każdym razem) Czy wziąc znowu Invag, czy zazyc lek przepisany na "czarną godzine " przez ginekolog o nazwie "Cicatridina" I czy możliwe jest że to partner czymś znowu mnie zaraził jeśli leczył sie równoległe cały czas ze mną ? Dodam że śluz jest raz wodnisty a raz taki lepki, raz jest go bardzo dużo że aż bielizna jest mokra a raz niewiele, zapach ciezko mi zidentyfikowac, napewno nie jest jakiś brzydki czy rybi. Gdy byłam u ginekologa miesiąc temu mówiła że posiew i wyniki są bardzo dobre wiec jaka moze byc przyczyna tego pieczenia sromu, od początku meki zawsze piekł srom i pochwa. Bardzo prosze o pomoc.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...