Skocz do zawartości
Forum

Niemijająca infekcja


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, poszukuję odpowiedzi już dosłownie wszędzie... współżyć zaczęłam w lutym tego roku, antykoncepcje - Sylvie 20 stosuję od stycznia. W marcu na ząb dostałam antybiotyk augumentin. Bardzo źle się po nim czułam, nie wiedziałam też, że muszę brać coś na osłonę. I wtedy zaczął się mój problem. Pieczenie, swędzenie i upławy. Ginekolog stwierdził grzybicę i przepisał gynofemidazol (2x15tab.) + maść trinderm, nie pomogło. Akurat miałam umówioną wizytę na nfz i pani przepisała mi gynoxin (1tab.) _ pimafucort maść. Nie pomogło, wcisnęłam się na badanie bez kolejki z łaską mnie przyjęła i przepisała Macmirror, trioxal doustnie 4 tabletki i krem Gynoxin, ale kazała stosować zewnętrznie. Nie pomogło, przy braniu tych wszystkich tabletek wydostawały się ze mnie zielone, malutkie nitki?. W czerwcu trafiłam prywatnie do ginekologa i zrobił mi wymaz bo powiedział, że jak dla niego to raczej bakterie, a nie grzybica, na którą mnie leczono, przy okazji wykrył niewielką nadżerkę. I tak wyszło mi : Streptoccocus agalactiae (grupa B) i Staphylococcus aureus (obydwa w bardzo dużej ilości). Dostałam antybiotyk Zinnat. Antybiotyk przypadł mi na końcówkę brania Gynalgin. Nic nie pomogło, jedynie nitki zniknęły. Znowu trafiłam do niego. Załamał ręce i powiedział, że powinno już być wszystko ok , że to na pewno nie te bakterie, nic poważnego nie widzi jedynie wargi zaczerwienione i dostałam krem dopochwowy gynazol, po którym dostałam plamień czerwonych, różowych, brązowych oraz ból lewego jajnika jak i podbrzusza... po nim miałam brać gynoflor na odbudowe flory bakteryjnej, zauważyłam niewielką ilość tych nitek. Jestem dwa dni po zakończeniu tej kuracji i znów po włożeniu palca mam mleczny śluz oraz okropny świąd... w między czasie zdążył mi się przez to wszystko związek rozwalić i naprawdę mam już dość i już nie wiem do kogo się zwrócić o pomoc.. :(

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...