Skocz do zawartości
Forum

Czy to ciąża? Ogromny stres! Bardzo proszę pomóżcie mi...


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. Mam bardzo regularny okres, czasami jest poślizg max 1-2 dni. Ostatni okres miałam 25 czerwca i mój cykl wynosi 28 dni. Miałam kontakt z partnerem 3 lipca i wtedy bez prezerwatywy na kilka sekund włożył go, ale zanim to zrobił to dokładnie sprawdził czy nie ma na nim prejekultatu, także penis był suchy. Włożył go na kilka sekund po czym wyciągnął. Nie było oczywiście żadnego wytrysku. Według mojego kalendarza był to dzień nieplodny. Taka sama sytuacja powtórzyła się w ostatnią sobotę 11 lipca i to też był dzień nieplodny wedlug kalendarza. Okres powinien być wczoraj, 23 lipca. Strasznie sie stresuje od kilku dni tym wszystkim. Zanim on miał sie pojawić to juz strasznie sie stresowałam. Ciagle o tym myślę, nie potrafię skupić sie na czymkolwiek innym. Co to może być dziewczyny? Zawsze przed okresem robią mi się pryszcze na twarzy No i sie zrobiły. Dzisiaj bolą mnie piersi. Czy okres sie zbliża? Czy to dlatego sie spóźnia bo ja tak strasznie sie tym stresuje? Na pewno nie było wytrysku żadnego, a sam stosunek trwał max. 5 sekund. Błagam pomóżcie mi bo ja już odchodzę od zmysłów.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...