Skocz do zawartości
Forum

Szansa na zajście w ciążę po kontakcie z penisem


Gość c...m

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 3 tygodnie temu miałam pierwszy kontakt penisa mojego chłopaka z pochwą. Chcieliśmy tylko spróbować i włożył we mnie swojego członka, tylko 2 razy, bez zabezpieczenia. Teraz we wtorek, zrobiliśmy podobnie, gdyż pierwszy włożył bez prezerwatywy, a potem już robiliśmy to z nią, do tego on spuszczał się poza mną i go wycierał zanim założył nową. Ogólnie od jakiegoś czasu nie mam apetytu, poza tym gdy uciskam podbrzusze to mnie boli. Jak duża szansa jest, że zaszłam w ciąże?

Odnośnik do komentarza
Gość facet mówi

~margolcia_63
Nieprawda, w preejakulacie może być czasem sporo żywych plemników i ciąża nie jest wykluczona.

Masz pewność, że w ogóle był preejakulat? Nie zawsze jest, nawet w podnieceniu, więc nie demonizujmy tak tych plemników.

Odnośnik do komentarza
Gość facet mówi

~margolcia_63
A rozumiesz słowo "czasem" ?

Owszem, CZASEM takie ciąże się zdarzają, ale spytam wprost - ile dzieci tak poczętych znasz osobiście?
Zgadzam się z przedmówcą "krótko", że to może być problem internistyczny, bo znam taki przypadek z własnego otoczenia. Koleżankę też tak pobolewał brzuch i dookoła wmawiali jej, że to pewnie ciąża, aż trafiła na stoł operacyjny w stanie zagrożenia życia przez zapalenie otrzewnej.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...