Skocz do zawartości
Forum

Torbiel Endometrialna Jajnika


Gość Katie2788

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Katie2788

Witam .
Mam problem i bardzo prosze o pomoc bo juz sie zalamuje. 2 tyg temu mialam robiony rezonans magnetyczny calego kregoslupa i na nim stwierdzono, ze mam torbiel 4.5cm x 3.5cm endometrialna na lewym jajniku ( czyli zapelniony krwia?) bylam u kilku lekarzy I kazdy z nich mowil mi ze trzeba natychmiast operowac ale zaden nie powiedzial jakie ryzyko sie z tym wiaze. Tazke pojechalam do jeszcze jednego i on dal mi tabletki VISANNE, po 3 tabletce zaczelo mnie cialo swedziec a pozniej juz bylo coraz gorzej I mialam czerwone plamki na calym ciele I twarzy, strasznie swedzialo. Lekarz kazal przestac brac tabletki bo moge miec alergie na ten produkt. Dzisiaj mam jakies plamienia. Nie wiem co sie dzieje i zaczyna mi sie nasilac bol jak na okres, troche tez na prawa strone przechodzi. wzielam ogolnie 6-7 labletek I juz dwa dni nie wzielam. No a teraz mam krwawienia, nie duze ale sa. Co teraz? Prosze o pomoc.

Dodam jeszcze ze nie mam dzieci, mam dopiero 26 lat a lekarz powiedzial ze jak bede miec operacje tak jest duze ryzyko ze bede bezplodna. Czy to prawda? Jak inaczej da sie to wyleczyc jezeli jestem uczulona na VISANNE ?

Z Gory dziekuje za jakakolwiek odpowiedz.
Pozdrawiam Kasia

Odnośnik do komentarza
Gość margolcia_63

Duża torbiel wymaga operacji, się nie rozejdzie. To jest ryzyko utraty jajnika, zapalenia otrzewnej, zrostów, więc i tak z ciąży mogą być nici. Musisz trafić do dobrego lekarza by ocenił co robić. Skąd jesteś?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...