Skocz do zawartości
Forum

Nieznośny ból miesiączkowy - czarna malwa


Gość Amkaa

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Dostałam dzisiaj okres i oczywiście zmagam się z okropnym bólem brzucha. Słyszałam że kwiaty czarnej malwy pomagają. Mam ją w domu ale nie mam pewności czy napewno działa. Może któraś z Was próbowała czarnej malwy podczas miesiączki i może mi ją polecić
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość Karolina 7890

Zaczęłam chodzić na zajęcia z osteopatii ponieważ ciągle bolał mnie brzuch podczas miesiączki. Bóle miałam okropne, ciągle tylko brałam tabletki i nie pomagało. Dzięki tym zajęciom na które chpdzę do Rehaorthopedica w Krakowie zauważyłam , że teraz dużo mniej mnie boli podczas miesiączki. Bardzo się to sprawdza i polecam

Odnośnik do komentarza

miałam to samo, zawsze wolne od pracy jak mnie okres dopadał, masakra :/ Potem już jak podjęłam stałą prace to właśnie poszłam do dr Judyckiej do Szpitala Mazovia, ona zleciła mi stosowanie antykoncepcji naprawdę minęło, teraz robię regularnie badania czy wszystko jest ok i chodzę na wizyty do tej ginekolog na wizyty kontrolne 

Odnośnik do komentarza

jak masz takie mocne bóle to radziłabym iść do ginekologa by cie zbadał. możliwe też że przepisze antykoncepcje bo jak się okazuje tabletki pomagają w zmniejszeniu dolegliwości ze względu na zawarte hormony które ograniczają wytwarzanie prostaglandyn (przez to zmniejszają się skurcze macicy). moja siostra jest przykładem, bierze tabletki belara i już nie cierpi jak kiedyś, a miała naprawdę potworne bóle

Odnośnik do komentarza

a może to endometrioza? najlepszą diagnostykę ma medicover bo można tam się zapisać na sonovaginografię, ja miałam takie badanie, to nic nie boli, trwa około 30 min. Mają tam też świetnych specjalistów którzy znają się na tej chorobie i potrafią operować nawet najcięższe przypadki

Odnośnik do komentarza

Nie mam endometriozy ani żadnej innej choroby, chodzę do lekarza na kontrole regularnie. Miesiączki mam bolesne, tak jak i moja mama i siostra, może to u nas rodzinne. Na szczęście to tylko raz w miesiącu to można sobie z tym radzić. Mi np. pomagają tabletki vemonis femi, mają działanie przeciwbólowe i rozkurczowe i dodatkowo kofeinę w składzie, która przyspiesza ich działanie.

Odnośnik do komentarza

Tampony powodują Stany zapalne pochwy ! Również podczas badań krocza dochodzi czesto do groźnych zakażeń i później mamy problemy miesiaczkowe nawet podczas badań krocza dochodzi czesto do zarażenia brodawczakiem ludzkim który przekaże partnerowi a pacjentka ma usuwane jajniki i macice a już jest około 100000 pacjentek tak oświadczył lekarz w mediach!

Odnośnik do komentarza

ale bzdura! Najlepiej żeby kobiety się nie badały i umierały na raka szyjki macicy! ? To cytologia czyli badanie w gabinecie ginekologicznym ratuje życie kobiet zarażonych hpv bo wcześnie wykryte zmiany można wyleczyć chociażby żelem papilocare. Najczęściej kobieta zaraza się hpv od partnera bo u panów zakażenie przebiega zwykle bezobjawowo. Do zakażeń brodawczakiem czyli hpv może dojść wszędzie, nawet na basenie, także przez używanie wspólnego ręcznika ale na pewno nie podczas badania w gabinecie ginekologicznym.

Odnośnik do komentarza

Zgadzam się z piguła, że badanie jest bezpiecznie i potrafi nawet ratowac zycie. odpowiedni lekarz, ktory wie co zastosować w leczeniu...ale bzdura jest pisanie że lekarz moze zarazić. Kobiety badajcie się i leczcie taki madrości nie czytajcie, że lekarz Wam moze zaszkodzić.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...