Skocz do zawartości
Forum

Brak miesiączki


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
Biorę tabletki antykoncepcyjne juz od prawie dwóch lat. Nigdy nie przydarzyła mi sie sytuacja tego typu- brak miesiączki. Tabletki "łykam" regularnie, o godzinie 20 jednak czasem zdarzy mi się wziąć o godzinę później (ze wzgledu na mój tryb zycia). Wyjechalam na wakacje za granice, a mianowicie do Norwegii. Pracuję okresowo, jednak jest to praca fizyczna. W zeszly czwartek tj. 16 pojawiło się plamienie oraz ból brzucha. Bylam zdziwiona, czy to miesiaczka? Mialam wtedy jeszcze 3 tabletki do końca blistra. Dzien pozniej plamienie również sie pojawilo, ale w bardzo malej ilości. To juz druga taka sytuacja podczas brania tabletek z niewielkim odstepem czasowym, bo zaledwie dwoch miesięcy. Jednak w tym miesiacu miesiaczka sie nie pojawila. Powinnam ja dostac 2 dni temu, ewentualnie wczoraj. Zamiast tego pojawiła sie duza ilosc sluzu momentami z brazowymi sladami. Jestem tym bardzo zaniepokojona, ponieważ uważam, że na ciążę jeszcze za wczesnie, a biorąc pod uwagę to, że tabletki brane regularnie powinny mnie chronic przed ewentualnym zaplodnieniem stresuje mnie dodatkowo. Czego może to być wynikiem? W niedziele powinnam zacząć nowe opakowanie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...