Skocz do zawartości
Forum

Brak ciąży pomimo stosunków bez zabezpieczenia


Gość a...l

Rekomendowane odpowiedzi

witam z moim facetem jestesmy 10 lat, pare lat temu bralam tabletki przez 2 lata, dodam ze sie wogole nie zabezpieczamy, stwierdzilismy ze skoro bedzie dziecko o bedzie, ale jakos specjalnie sie o nie nie staramy, w zwiazku z tym skoro tyle lat sie nei zanezpieczamy a nie jestem w ciazy tzn ze moze byc cos nie tak? po jakim czasie powinnam powiedziec ginekologowi zeby zlecil mi jakies badania na bezplodnosc?

Odnośnik do komentarza

chyba musze zmienic lekarza, bo zdarzyl sie miesiac gdzie byl nieplodny zmojej strony i w sumie mial mi to powtorzyc w przyszlym miesiau to stale ma jakies wymowki, ze np mam przyjsc od razu po okresie bo w polowie cyklu mi nie powie czy jajeczko peklo czy nie

Odnośnik do komentarza

Wiele razy zdarzyło mi się pominąć tabletki antykoncepcyjne, czasami nawet po 3. Oczywiście w tym czasie odbywałam stosunki, ale nigdy nie zaszłam w ciąze. Czy powinnam się niepokoić? Często słyszę o dziewczynach, ktore zachodzą w ciąze przy pominięciu 1. Ja przyjmuje nieregularnie, czasami zapominam w ogole i w ciąze nie zachodzę. Czy powinnam zrobić badania w kierunku płodności? Nie ukrywam, że w przyszłości będę chciala zostać matką.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...