Skocz do zawartości
Forum

Stosunek bez zabezpieczenia i bez wytrysku a ryzyko ciąży


Gość g...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. W weekend przespałem się ze znajomą bez zabezpieczenia. Nie osiągnąłem wytrysku w jej pochwie tylko po chwili na zewnątrz (z daleka od niej). Sam stosunek nie był za długi. Od wczoraj po ochłonięciu zaczęło mnie przerażać jak i bardzo stresować, że przypadkowo może zajść w ciąże (chodzi o preejakulat) Jaka jest szansa, że nie zajdzie w ciąże, że są to tylko moje obawy. Okres miała około początek lipca. Nie wiem czy nie powinienem umówić się z lekarzem ginekologiem o tabletkę "po" ...

Odnośnik do komentarza
Gość miska199

Jezeli chodzi Ci o plyn w ktorym również mogą byc plemniki to z tego co zauwazylam to zazwyczaj jest wtedy kiedy facet jest podniecony :) niezależnie czy wstrzymuje wytrysk. Tak samo jest u kobiety, gdy kobieta jest podniecona wydziela sluz :p nie jestem ekspertem ale pisze to co zauwazylam :)

Odnośnik do komentarza

Witam, mam podobny problem. Miałam 04.07.2015 roku ostatnia miesiączkę, od tego czasu miałam 3 stosunki seksualne, obydwa bez zabezpieczenia. Były to stosunki 3 mianowicie (1 był 12 lipca, 2 był 17 lipca, 3 był 20 lipca). Po stosunku 2 była tabletka wczesnoporonna zażyta 5 h "po" i wytrysk poza ciałem dwukrotnie. Po stosunku 1 nie było wytrysku. Po stosunku 3 był wytrysk do ust moich, jednak kilka godzin wcześniej też stosunek bez zabezpieczenia bez wytrysku. Dziś mam ból podbrzusza i jajników, śluz kremowy biały (wskazuje na dni nie płodne, mianowicie jest nieciągnący, gęsty oraz kremowy). Mało śpię, jestem przemęczona. Jakie jest ryzyko ciąży? Co robić dalej? Czy te bóle mogą być od tabletki wczesnoporonnej? Faktycznie, jest ryzyko ciąży, zastanawiam się nad tym jak i Ty, zatem obawiam się że mogło to być zapołodnienie tylko po jakim czasie takie objawy się pojawiają? Mój ból trwał od godz.17 do 22 na jajnikach zwłaszcza prawym, oraz podbrzusza, bolą mnie też mięśnie nóg. Co mam robić, może wiecie? jedna z komentujących napisała że były to już dni nie płodne, zatem czy to prawda? proszę, pomóżcie.

Odnośnik do komentarza
Gość miska199

Tak bo sama okres mialam 1 lipca :) wydaje mi sie ze bole masz przez zblizajaca sie miesiaczke :) wiec raczej nie masz co sie martwic a objawy sa w 6-7 tyg ciazy. Jak juz pisalam nie jestem ekspertem :p a jezeli miesiaczka bd Ci sie spozniac tydzien dwa to zrob test ;)

Odnośnik do komentarza

Tez sie nad tym zastanawiam czy jest ryzyko ciazy przez plyn. Coz, dzis zrobilam test ciazowy z pierwszego kontaktu seksualnego i wyszedl negatywny, lecz bol mam ponownie lecz slabszy. Prawdopodobnie to moze byc okres choc tez nie do konca jestem pewna. Radzila bym kolezance Twojej z ktora sie kochales zrobic koniecznie test ciazowy, jednak jesli naprawde sie boisz mozesz zaryzykowac z tabletka "po" ale czy to konieczne, hmm ciezko stwierdzic.

Odnośnik do komentarza
Gość miska199

Test jest wiarygodny po 14 dniach od zaplodnienia wiec taki wynik Ci wyjdzie na 100% :) sama czekam zeby zrobic :) w tym plynie sa slabe plemniki jest prawdopodobienstwo ale maaaleee ;) kiedy Twoja kolezanka miala dokladnie okres? Jezeli ma regularne cykle to Ci powiem kiedy miala dni plodne. Tylko ile dni ma jej cykl.

Odnośnik do komentarza

Raczej miała jeszcze dni płodne, bo okres miała od około 3 lipca lub trochę później od 6 lipca...W każdym bądź razie gdzieś w okolicach pierwszego lub drugiego tygodnia...Cykle ma raczej regularne...nie wypytywałem jej o to, bo ona jest pewna, że nic nie ma, a ja tej pewności nie mam. Problem w tym, że to raczej bardziej przygoda była dla nas dwojga...tylko ja zacząłem myśleć i mieć obawy po fakcie...

Odnośnik do komentarza
Gość miska199

W tym plynie sa plemniki ale slabsze wiec sa male szanse ale sa. Jezeli sie tak martwisz zapytaj sie jej kiedy bd miala kolejna miesiaczke jak macie takie dobre relacje i popros ja aby dzien przed okresem zrobila test bo sie martwisz :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...