Skocz do zawartości
Forum

depresja/planowanie samobójstwa/szukanie celu życiowego


Rekomendowane odpowiedzi

Mam depresję która rozwija się od bardzo dawna. Chyba od czasów kiedy byłam dzieckiem, bo dom z którego pochodzę jest typową rodziną fasadową. Ciągłe awantury to była norma. Myślicie, że ktoś z sąsiadów zadzwonił na policję? Nie, po co się wtrącać. I to był początek mojego tracenia wiary w ludzką dobroć.
Ludzie mnie nie lubią, czują się ode mnie gorsi chociaż się nie wywyższam. Tak jest od kiedy pamiętam, miałam takie otoczenie rodzinne, potem w taki sam sposób sobie dobrałam fałszywych przyjaciół.

Jestem zbyt dużym tchórzem by popełnić samobójstwo. jest też coś co we mnie krzyczy by tego nie robić.

Jak jest teraz? Teraz szukam celu w życiu i staram się psychicznie pozbierać. Nie jestem pod opieką psychologa bo mnie na to nie stać.
I powiem wam, że to jest bardzo trudne.

Odnośnik do komentarza
Gość Pa_lo_ma

Hej ! Nie będę się odnosić to twoich problemów, bo wobec ciebie to jestem smarkata i mało jeszcze wiem. Wiem natomiast, że też mieszkam w dużym mieście i do psychologa dał mi skierowanie psychiatra. Po dwóch tygodniach zostałam przyjęta na terapię indywidualną i korzystałam z niej prawie rok. Terapia ta była w ramach NFZ i nie kosztowała mnie ani grosza a oceniam ją bardzo pozytywnie.
Trzymaj się :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...