Skocz do zawartości
Forum

Czy to anoreksja?


Gość jowitka00009

Rekomendowane odpowiedzi

Gość jowitka00009

W ciągu trzech miesięcy schudłam z bmi 22,2 do 15,6. Jedząc nie wiecęj niż 400 kalori, a czasem nawet wcale. Wcześniej zdarzało mi się często prowokować wymioty i przeczyszczać. Wiele razy chudłam już po kilkanaście kilogramów i znów tyłam, i znów chudłam. Nienawidzę siebie. Jestem gruba. Nie zasługuje by jeść i żyć. Chcę się zagłodzić. Bo nie mam siły już żyć. Boję się jeść i tyć. Boję się znów być gruba. Chyba mam zaburzony obraz siebie, bo wciąż wydaje się mi, że jestem gruba mimo, że waga pokazuje niedowagę. Nie miałam w tym roku ani razu okresu. W tamtym tylko cztery razy w roku. I to wina jest problemów z odżywianiem. Bo dostałam miesiączkę w wieku 12 lat. Po dwóch latach miałam regularną już. Ale od ponad dwóch lat mam zaniki. Czy to anoreksja? Co mam zrobić? :(

Odnośnik do komentarza
Gość jowitks00009

Tylko co z tego skoro wizyty będą co miesiąc, a ja potrzebuje pomocy. Nie umiem już jeść. Od czterych dni nie miałam nic w ustach. Przeraża mnie czasem to wszystko, jak wyglądam, jak kruszy się moje zdrowie. Mam 17 lat. Nie umiem powiedzieć mamie że potrzebuję leczenia..

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...