Skocz do zawartości
Forum

pomocy.. czy to ciąża


Gość armandaa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość armandaa

N początku dodam że moja ostatnia miesiączka była 17/06 do 21/06. Przed miesiaczka bolaly mnie piersi i do tej pory sa nabrzmiale. 7 lipca około 23.00 kochalam sie z partnerem w prezerwatywie , skonczyl we mnie i przezchwile pozostal kiedy wychodzil ze mnie prezerwatywa zostala w srodku a sperma wyleciala nie wiem czy cos sie dostalo do srodka i tego sie obawiam. nastepnego dnia zażylam TABLETKE PO gdzies o godzinie 19.00 czyli 20h po stosunku. caly czas moje piersi sa nabrzmiale , czesciej oddaje mocz i czasem pobolewa mnie podbrzusze.dzis robilam test wyszedl negatywny ale moze go za wczesnie zrobilam . Jakie jest prawdopodobienstwo ze moge byc w ciąży

Odnośnik do komentarza

Ryzyko jest jesli niechcecie miec dziecka to mimo ze jest prezerwatywa w srodku nie powinno dojsc do wytrysku poniewaz prezerwatywa moze peknac lub miec wady z tego co wiem to powinno sie wziasc tabletke zaraz po ryzykownej sytuacji i miec ja zawsze na wszelki wypadek test zawsze robie po 14 dniach od ryzykownej sytuacji i kolejny raz dzien przed spodziewana miesiaczka najlepiej rano

Odnośnik do komentarza
Gość Katechetka Ola

Jestem głęboko zaniepokojona Twoim stanem duchowym. Grzeszysz tak bardzo! Seks w prezerwatywie i te straszne tabletki! A przecież małżeństwo ma na celu także prokreację. Oby dobry Pan wybaczył Ci i zesłał Wam zdrowego, słodkiego dzidziusia! Będę się za Was modlić.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...