Skocz do zawartości
Forum

Objawy ciążowe i negatywny test


Gość c...l

Rekomendowane odpowiedzi

Miałam w zeszłym miesiącu spóźniona miesiączkę o 12 dni. Później się pojawiła ale taka dziwna była jakby cały czas miała się skończyć. Teraz w tym miesiącu miałam objawy ciążowe jest mi niedobrze, senność, większe piersi i są wrażliwe. Dzisiaj robiłam test - negatywny. Co mam o tym myśleć ?

Odnośnik do komentarza

Wynik testu po tak długim czasie od ryzykownego stosunku raczej nie powinien być błędny... Wydaje mi się, że te objawy wynikają raczej ze stresu jaki sobie fundujesz ciągłą myślą o możliwej ciaży... wyluzuj, przestan o tym myśleć a na pewno wysztko wróci dpo normy... jeśli nie zrób kolejny test w dzień spodziewanej @, albo poprostu umów się na wizyte do gin.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

mam 19 lat,3/12 współżylam pierwszy raz ze swoim chłopakiem bez zabezpieczenia.Tydzień po tym dokładnie od piątku zaczęłam mieć objawy podobne do ciążowych plus nic nie mogłam jeść,byłam straszne wyczerpania,całymi dniami leżałam w łóżku.Myślałam że to przez nadchodzącą miesiączkę która miała być w sobotę,a nie było.od pon miałam okropne bóle podbrzusza. Dzis zrobiłam test,wyszedł negatywny.wieczorem dostałam obfitego krwawienia i strasznie boli mnie podbrzusze aż ciężko wytrzymać.Czytonormalne?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...