Skocz do zawartości
Forum

Miesiączka, preejakulacja, stres, ciąża.


Gość Problemzpettingiem10

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Problemzpettingiem10

Cześć mam 16 lat, miewam od początku bardzo bolesne miesiączki, qle niedawno wspolczylam tzn był to tylko petting bez wtrysku, boje się o preejakulacje. Ze dostał się wtedy płyn do mojej pochwy. Były to dni płodne przynajmniej tak Policzyłam. Było to 2 tygodnie temu. Teraz okres spóźnił mi się 3 dni to znaczy, nie wiem czy to jest okres, ponieważ na początku miałem plamienie to znaczy dwie, trzy kropki na bieliźnie. Teraz wydaje mi się, że mam okres, ale jest to bardzo jasna krew. I leci wolniej niż zawsze. Teraz jest ciemieniejsza. Ogólnie boli mnie podbrzusze, terqz mniej tak jak zawsze przy okresie. Jak myślicie, mogę być w ciąży, czy to raczej może być jakaś choroba, infekcja itp? Przeczytałam ze może być to początek ciąży. Proszę o szybką odpowiedź, bo się boję. Żałuję tego współżycia, bo nie jestem wystarczająco dojrzała na dziecko.
Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Gość marta828

Witam
Jestes jeszcze mloda.widze ze sie bierzesz za cos.a nikt.cie nie.uswiadomil zeby zajsc.w.ciaze musi byc pelen stosunek w pochwie z wytryskiem w.srodku lub na.miejsce intymne a preejakulat sie pojawia chwile.przed wytryskiem to.nie.mozliwe zebys.byla w.ciazy a jeszcze dojrzewasz okres okresowi nie jest rowny moze byc raz obfity.a raz.skapy okres ciazowy trwa krocej niz normalna.miesiaczka

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...