Skocz do zawartości
Forum

Brak orgazmu podczas kontaktów z chłopakiem


Gość j...l

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem kobietą,mam 17 lat i jestem dziewicą.Sytuacja wygląda tak że orgazm podczas masturbacji przeżywam tylko podczas pocierania o koc,kołdre i tego typu rzeczy a trwa on zaledwie 2-5sekund.Pytanie , dlaczego nic innego mnie nie rusza?Dlaczego trwa to tak krótko?Mam chłopaka, nie uprawialismy jeszcze seksu ale piescimy się wzajemnie. Jak mnie dotyka po miejscu intymnym nic nie odczuwam. Próbował juz Wszystkiego. Nie wiem co robić żeby poczuć sie tak samo fantastycznie jak on. boje sie 1 seksu

Odnośnik do komentarza
Gość Kobieta 17l

No właśnie nie.. masturbuje sie góra 2 razy w miesiącu. Ale tak jak mówiłam nawet masturbacja nie sprawia jakiś atrakcji.. Chciałabym żeby jego dotykanie mnie po miejscu intymnym mnie podniecało ale nie wiem jak tego dokonać :C

Odnośnik do komentarza

Orgazm jest tak krótki z reguły u każdej kobiety.. I niestety tak to wygląda czyli "cos za cos". Ja jak sama się masturbuję to mój facet nie jest w stanie doprowadzić mnie do orgazmu czasami przez kilka dni. Czasami też tak bywa, ze masz faceta i go kochasz ale nie podnieca cię jego dotyk. Z facetem z którym straciłam dziewictwo też niewiele mnie podniecało, ale teraz mam partnera który wystarczy że mnie dotknie a ja już jestem napalona.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...