Skocz do zawartości
Forum

Czy są jeszcze porządne dziewczyny po 22 roku życia?


Gość Szukam dziewicy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Szukam dziewicy

Porządna to dla mnie taka , która:

1) Jest dziewicą pochwową, analną, ustną, piersiową, podpaszną, stopową, ręczną i każdą inną (piszę tak, bo kobiety to hipokrytki i czasem uważają się za dziewice , bo są "dziewicami analnymi" ).

2) Nigdy nie miała penisa w buzi i nie całowała penisa, nie dotykała penisa ustami, ręką, stopą lub inną częścią ciała. Chodzi o penis ludzki, ale także zwierzęcy. Dopuszcza się dotykanie penisa ze względu na wykonywany zawód (pielęgniarka, lekarz, weterynarz - przypominam, że prostytutka to nie jest zawód).

3) Nigdy nie robiła facetowi dobrze ręką - mam na myśli popularne trzepanie konia.

4) Nigdy nie rozebrała się do naga przed facetem (nie mówię o lekarzu itp) , dopuszczalne jest bikini na plaży czy nad jeziorem lub na wolnym powietrzu w skupisku ludzkim.

5) Nigdy nie przyjęła nasienia na swoje ciało lub do swojego ciała , w usta, w pupę, w pochwę, w ucho, w nos, w oko.

6) Nigdy nie była na striptizie (obojętnie czy męski czy damski).

7) Nigdy nie oglądała jak facet się onanizuje itp (chyba,że jakiś zboczeniec w parku , ale wtedy powinna natychmiast uciekać i nie patrzeć na członka).

8) Nigdy nie pozwoliła ,żeby jakiś facet macał ją między udami - dopuszczalne przejechanie ręką w czasie całowania czy w tańcu , ale nie do orgazmu! Dopuszcza się dłuższe dotykanie, ale pod warunkiem że nie było technicznej możliwości usunięcia męskiej ręki z okolic krocza, a kobieta starała się ją usunąć (dłoń męską).

9) Nigdy nie pozwoliła,żeby ktoś inny poza jej stałym facetem , którego kochała dotykał ją po piersiach, pupie, łechtaczce. Wiadomo, że jak kochała faceta i nie wyszło to nie będę wtedy jej potępiać. Ale ważne, żeby nie doszło z tym facetem, którego kochała do tych rzeczy 1-8

Ciekawe czy są takie, albo które z punktów ewentualnie spełniają. Ja sam spełniam te warunki od strony męskiej i szukam porządnej kobiety jako kandydatki na żonę, niestety takich jest brak. Same prostytutki, albo cichodajki. Do tego do bólu fałszywe. Im bardziej któraś zgrywa porządną, to znaczy że tym bardziej się puszcza i wypiła hektolitry ejakulatu.

Odnośnik do komentarza

temat ma chyba troche ironiczne brzmienie.
wiecie dlaczego? dlatego że kobiety same zdają się nie wiedzieć kto to jest dziewica i co to znaczy zachowywać się porządnie. powiesz, że chcesz dziewicę, to ci powiedzą, że waliła się w pupę, albo pewnie była automatem do lodów ale jest dziewicą. lub spytają czy po zrobieniu loda nadal są dziewicami.

Odnośnik do komentarza
Gość Misiaa32

wroma
Szukaj w klasztorze

Musisz naprawdę mało wiedzieć o życiu, skoro dajesz takie rady. Od wieków klasztory postrzegano wręcz jako burdele, o czym pisało wielu średniowiecznych autorów kronik i dzis potwierdzają historycy kościoła. Współcześnie wcale nie jest lepiej. Wystarczy choćby fakt, że prawie każda zakonnica w wieku rozrodczym ma założona spiralę. Wiem to od mojego ginekologa, który sam niektórym zakładał. Po co byłaby porządnej kobiecie spirala???

Odnośnik do komentarza
Gość honestasfuck

Są tylko szukacie pustaków co ich jedynym sensem zycia to kluby i chlanie piwa i lód w kiblu, takie to książkę ostatni raz widziały w gimnazjum, a chęć bycia kimś więcej dawno wyparowały, podsumowywując zostawcie wszystkie tapeciary/lampucery gdzie ich miejsce czyli na ulicy

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...