Skocz do zawartości
Forum

Seks bez zabezpieczenia a ciąża


Gość k...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Kochałem się z dziewczyną w niedziele 5 lipca bez zabezpieczenia ostatni okres miała 19 czerwca i trwał 5 dni, byłem w niej max 1,5-2 min i poczułem że mój penis zaczął pulsować po czym go wyjąłem i do wytrysku nie doszło. Czy może być prawdopodobieństwo ciąży ?? Wcześniejszy wytrysk był bardzo długo wcześniej i oddawałem mocz kilkukrotnie i myłem penisa. Bardzo się martwię i potrzebuję pilnej odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza

Dlaczego wchodziłeś w nią bez zabezpieczenia, jeśli wyjąłeś penisa przed wytryskiem a mimo wszystko pytasz, czy może być w ciąży? W takim razie chyba wiesz, że to nie jest żadna forma zabezpieczenia, a plemniki mogą znajdować się również w preejakulacie? Twoja dziewczyna miała wtedy najprawdopodobniej dni płodne i jest prawdopodobieństwo (małe) ciąży, niech wykona test ciążowy w razie nie wystąpienia okresu.

Odnośnik do komentarza
Gość Cassiel1

Z wypowiedzi które czytałam wynikało, że faceci dosyć często nie czują, że wydziela im się preejakulat, a dopiero dziewczyny go wyczuwają (na przykład podczas stymulacji oralnej członka). Preejakulat mógł się wydzielać podczas uprawiania seksu, na krótko przed wytryskiem. Jednak znajduje się w nim mniej plemników niż w spermie. Test jest wiarygodny dopiero po ok. 14 dniach.

Odnośnik do komentarza
Gość Cassiel1

Mówiłam o najczęściej spotykanych testach ciążowych. Dzielą się one na:
"Te, które mają wskaźnik poniżej 500 lU/l, będą podawać w miarę wiarygodny wynik po upływie 10 dni od zapłodnienia.
Jeśli wynosi od 500 do 800 IU/l, na taką informację musisz poczekać ok. 14 dni.
W wynik testu o czułości 1000 lU/I możesz uwierzyć dopiero wtedy, gdy robisz go ok. 21 dni po zapłodnieniu."

Jak kupiliście jakiś bardziej czuły to gratulacje :)

Odnośnik do komentarza
Gość daria889

Istniała możliwość zapłodnienia. Niech dziewczyna na przyszłość wyznacza sobie fazy cyklu i współżyjcie tylko w dni niepłodne, wtedy unikniecie wpadki. Ale tylko pod warunkiem ze będzie to robić dokładnie. Zresztą swoje interpretacje zawsze może potwierdzać specjalnym testerem. Z własnego doświadczenia mogę polecić Afrodytę na ślinę.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...