Skocz do zawartości
Forum

Działanie antykoncepcyjne krążka NuvaRing


Gość m...m

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry, od 3ech miesięcy mam krążek Nuvaring. Przy ostatniej wizycie u ginekologa lekarz przypisał mi globulki dopochwowe Pimafucin 100mg (3 szt). Czy nie wpłynie to na działanie krążka? Regularnie współżyje z mężem i nie używamy innego zabezpieczenia. Współżyliśmy dokładnie 3 dnia brania globulki. Czyli mąż ,,skończył" we mnie a po paru godzinach przed snem włożyłam 3cią globulkę. Czy nie ma niebezpieczeństwa, że ring stracił swoje właściwości?

Odnośnik do komentarza

Witam, od 2 lat stosuje krazki nuvaring, zawsze regularnie. W drugim tygodniu cyklu, po stosunku zapomnialam o wlozeniu krazka, zalozylam nowy dopiero po okolo 12godzinach. Bardzo prosze o informacje, jak duze jest ryzyko zajscia w ciaze i kiedy powinnam wyjac ten krazek? Po 3 tygodniach?

Odnośnik do komentarza

Szanowni Państwo, moje pytanie dotyczy stosowania krążka NuvaRing. Używam go od kilku miesięcy, ostatnim razem spóźniłam się z zaaplikowaniem nowego krążka o 4 godziny. 3 godziny przed aplikacją odbyłam stosunek seksualny. Czy istnieje ryzyko zapłodnienia? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza

Witam, Dnia 22 września dostałam miesiączkę, w ten sam dzień zaaplikowałam krążek NuvaRing. Dnia 24, wieczorem krwawienie było bardzo skąpe i współżyłam z chłopakiem, który we mnie doszedł, czy jest szansa na zajście w ciąże ? Czy po zaaplikowaniu krążka miesiączka trwa tyle samo dni ile bez krążka oraz po jakim czasie krążek zaczyna działać by zapewnić 100% ochronę ?

Odnośnik do komentarza

Zrobiłam miesięczną przerwę w krążkach NuvaRing. Nowy krążek włożyłam dopiero 10 dnia cyklu - w środę. Dzisiaj minęły 3 tygodnie, więc usunęłam krążek. Stosujemy z chłopakiem dodatkowo prezerwatywy, bo wiemy, że nie jesteśmy chronieni krążkiem. Moje pytanie jest, czy zakładać nowy krążek za tydzień w środę, czy np. pierwszego dnia krwawienia? I czy jak założę nowy krążek, to będę już chroniona przed ciążą?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...