Skocz do zawartości
Forum

Czy mogę być w ciąży przez stosunek przerywany z prezerwatywą?


Gość darcia175

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj!

Poprzez zastosowanie prezerwatywy oraz stosunku przerywanego ryzyko ciąży powinno być ograniczone do minimum. Należy jednak pamiętać, że żadna metoda antykoncepcyjna nie daje stuprocentowego zabezpieczenia przed ciążą. Po około dwóch tygodniach od stosunku należy wykonać test ciążowy. W razie wątpliwości skontaktuj się z ginekologiem.

Odnośnik do komentarza

witam!

pytanie jak w tytule

Kochałam się z chłopakiem w dwa tygodnie temu środę ( 8 dzień cyklu), oczywiście z prezerwatywą. Wyszedł ze mnie przed wytryskiem, dodatkowo prezerwatywa była cała, a w trakcie stosunku nie zsunęła się. Niepokoję się jednak, ponieważ, gdy zaraz po stosunku dotknęłam okolic intymnych, były one mokre (jak nigdy), a płyn miał specyficzny poślizg. Wiem, że to być może środek z prezerwatywy, ale ostatnio wśród moich znajomych nastąpił wysyp ciąż z rzekomo zabezpieczonych stosunków, że wolę się upewnić.

Nie pokoi mnie też fakt, że nie miałam śluzu płodnego, mimo że zawsze występował. Przez cały cykl mam śluz niepłodny, zabarwiony na biało. Od tygodnia biorę antybiotyki, ale nie wiem czy mają wpływ na owulację. Dodatkowo kilka dni temu bolały mnie jajniki, a moje piersi są lekko obrzmiałe, a ja sama jestem trochę płaczliwa. Dodam, że mam cykl 28. lub 32.-dniowy.

Z góry dziękuję za odpowiedź!

Odnośnik do komentarza

witam . Mój problem to okres. dostałam 2.04 skończył się 5.04 i teraz znów dostałam 15.04 (po 2 tygodniach od poprzedniego)
kochałam sie z moim chłopakiem 13 i 14, używaliśmy prezerwatyw, dodatkowo byl to stosunek przerywany, ponieważ nie do końca wierzymy zabezpieczeniu.
okres normalnie raczej mam regularny 30 dni (+/- 3 dni) . teraz jestem senna i czuje sie zmęczona, bole brzucha są jak przy miesiączce. jednak prosiłabym wypisanie wszystkich możliwych przyczyn okresu co 2 tyg.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...