Skocz do zawartości
Forum

bol dloni a tabletki antykoncepcyjne


Gość Karolina 21 lat

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Karolina 21 lat

Witam, mam pytanie odnośnie efektow ubocznych tabletek anty. Mianowicie niedawno lekarka przepisała mi tabletki naraya w zwiazku z nasilajacymi sie bólami menstruacyjnymi, ktorych juz po prostu nie moge wytrzymac a tabletki przeciwbolowe nie pomagaja. Zazylam juz 4 tabletki i ogolnie czuje sie bardzo dobrze ale od 2 dni coraz bardziej boli mnie cala dlon dzis juz takze nadgarstek i palce. W ulotce wyczytalan ze gdyby mialy miejsca jakiekolwiek dretwienia konczyn to nalezy je odstawic. Jednak ja nie wiem czy to nie jakies nadwyrezenie bo 3 i 4 dni temu bardzo duzo przepisywalam recznie lewa reka, dzwigalam tez troche bagazy ale nigdy nie mialam z tyn problemu. Dzis boli mnie przy kazdym podnoszeniu, zgieciu palcow czy reki, a nawet jak nie robie nic i to coraz bardziej. Czy to moze byc powodem tabletek czy po prostu nadwyrezenia? nie chcialabym ich odstawic bo to moja ostatnia deska ratunku na te okresy. Dodam ze niedligo musze wykonac badanie hormonow bo na morfologii juz 2 razy minimalnie przekroczylam granice. Bardzo prosze o odpowiedz

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...