Skocz do zawartości
Forum

Badanie BHCG i test ciążowy a możliwość ciąży


Gość d...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czy wynik testu ciążowego zrobionego 17 dni po stosunku jest wiarygodny? Zabezpieczaliśmy się prezerwatywą, nie zsunęła się, ani nie pękła. Ostatnią miesiączkę miałam 15 sierpnia, teraz miałam dostać 13 września i się spóźnia 4 dzień. 3 różne testy z moczu wyszły negatywnie.

Odnośnik do komentarza

dzień dobry okres miałam 9 września miesiaczki mam nieregularne 12 pażdziernika pojawiło mi sie rano trochę krwi i do końca dnia nic 13 pażdziernika nic natomiast 14 i 15 było tak samo jak 12 pażdziernika do tej pory towarzyszą mi bóle podbrzusza pierwszy test zrobiłam 16 wieczorem był negatywny kolejne dwa zrobiłam 17 przed poludniem druga kreska była jasniejsza trzeci test zrobiłam 18 pażdziernika rano również druga kreska była jasniejsza . Czy mogę byc w ciązy ?

Odnośnik do komentarza

Witam, od ponad dwóch lat używałam plastrów antykoncepcyjnych i na początku września postanowiłam odstawić, zaobserwować reakcję organizmu itp i okres spóźnia mi się dwa tygodnie, a w tym czasie jeśli doszło do stosunku z moim chłopakiem to on używał prezerwatywy i nie doszło do wytrysku we mnie bez zabezpieczenia, natomiast zanim ją założył odbywalismy stosunek i czy to możliwe aby doszło do zapłodnienia ? Kiedy mogę spodziewać się okresu ? Czy to normalne po antykoncepcji hormonalnej?

Odnośnik do komentarza

Witam chciałbym spytać w tym miejscu miałam okres dwa dni a później tylko plamienia przez trzy dni jest mi słabo kręci się w głowie mam nudności często oddaje mocz ból w podbrzuszu nabrzmiale bolace piersi wysoka temperatura i ciągle bym jadła i śpiąca proszę o odpowiedź z góry dziękuję

Odnośnik do komentarza

Witam chciałam zapytać bo supuźnia mi się długo @ i chodź staram sie o maleństwo byłam wykonać badanie z krwi i wyakało mi coś takiego beta-HCG <0,100 mIU/ml czy to oznacza ciaze przypomne ze ostatnia @ miałam 4-wrzesnia i powinam dostać 2-października i nadal nie mam co zrobic Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

~t...m
dzień dobry okres miałam 9 września miesiaczki mam nieregularne 12 pażdziernika pojawiło mi sie rano trochę krwi i do końca dnia nic 13 pażdziernika nic natomiast 14 i 15 było tak samo jak 12 pażdziernika do tej pory towarzyszą mi bóle podbrzusza pierwszy test zrobiłam 16 wieczorem był negatywny kolejne dwa zrobiłam 17 przed poludniem druga kreska była jasniejsza trzeci test zrobiłam 18 pażdziernika rano również druga kreska była jasniejsza . Czy mogę byc w ciązy ?

Jeśli jest druga kreska widoczna na drugim z kolei teście to test jest pozytywny. Zrób betę dla potwierdzenia. :)

Odnośnik do komentarza

~o...u
Witam chciałbym spytać w tym miejscu miałam okres dwa dni a później tylko plamienia przez trzy dni jest mi słabo kręci się w głowie mam nudności często oddaje mocz ból w podbrzuszu nabrzmiale bolace piersi wysoka temperatura i ciągle bym jadła i śpiąca proszę o odpowiedź z góry dziękuję

Zrób test. :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...