Skocz do zawartości
Forum

Czy mogłam zajść w ciążę?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Ostatnio kochałam się ze swoim chłopakiem. Nie użyliśmy żadnego zabezpieczenia (nasz błąd ;/).
W sumie nie odbyliśmy pełnego stosunku. (Chwile przed zabawialiśmy się oralnie). Później mój chłopak parę razy włożył, później znowu zabawialiśmy się oralnie i doszedł poza mną więc nie powinno dojść do zapłodnienia. Wiem,że mężczyźni wytwarzają preejakulat, który nie zawiera w sobie plemników lub są one upośledzone.
Robiliśmy to w moich pierwszych dniach płodnych.. dodam,że wtedy był mój pierwszy raz (o ile to ma jakiekolwiek znaczenie).
Następnego dnia również próbowaliśmy ale jedyne co mogło we mnie być to preejakulat ( plemniki jeżeli takowe były bo zajściu wcześniejszy powinny być już usunięte. Z resztą i dzień wcześniej i w tym wypadku pierwszy preejakulat nie był w mojej pochwie tylko w ustach (wybaczcie bezpośredniość)).
Jakie jest prawdopodobieństwo,że mogę być w ciąży?
Wiem,że popełniliśmy straszną głupotę nie zabezpieczając się i konsekwencje mogą być teraz różne. Chciałabym się jednak czegoś dowiedzieć..żeby być spokojniejszą.

Odnośnik do komentarza

Ciekawe jak mam się nauczyć "wszystkiego" nie popełniając błędów przy okazji. Każdy kiedyś zaczyna. Nie mam wiedzy ginekologa i mam prawo zapytać innych. Jeżeli nie ma Pani nic mądrego przydatnego do napisania no to lepiej zatrzymać to dla siebie.. wymądrzać się każdy potrafi. :)

Poza tym nie przypominam sobie żebyśmy były na "Ty".

Odnośnik do komentarza
Gość zimnazośka

Luna322 • 25.06.2015, 15:32
Ciekawe jak mam się nauczyć "wszystkiego" nie popełniając błędów przy okazji.

wystarczy poczytać " jak dochodzi do zapłodnienia", jest sporo stron w internecie a błąd w tym konkretnym przypadku to niechciana ciąża, więc błąd na jakieś całe życie, preejakulat zawiera plemniki, zdrowe plemniki, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...