Skocz do zawartości
Forum

choroba nerek, niedoczynność tarczycy i prawdopodne objawy ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

Witam
od 15 lat leczę się na nerki - zapalenie kłębków nerkowych, oraz na niedoczynność tarczycy. Od zawsze mam regularne cykle 28 dniowe. W związku z tym że biorę leki wyłapanie ciąży jest dla mnie bardzo istotne.
Ostatnia miesiączka 23 maja, 16 dnia cyklu dostałam skurczów macicy, odczekałam 2 dni ponieważ nadal się utrzymywały udałam się do ginekologa kazał zażywać nospę 3 razy dziennie i czekać, po kliku dniach 22 dnia cyklu zaczęło się dziwne plamienie trwało to 2 dni, ale nie wyglądało to na okres, inna barwa kwi- jaśniejsza, brak skrzepów i nie bolał mnie brzuch ani nie był wzdęty.
W sobotę maja był termin spodziewanej miesiączki niestety nie ma do dziś.
Wczoraj ze względu na duże osłabienie i gorączkę ponownie udałam się do ginekologa, zrobiła mi badanie usg i stwierdziła iż macica się nie powiększyła, i nie wygląda również na to bym miała dostać okres w najbliższych dniach, a śluz jest przejrzysty jak płodny. Skierowała mnie na badanie Beta-Hcg wyszło poniżej 0,1 kazała czekać na okres.
Boli mnie cały czas w lewej pachwinie promieniując na całą nogę. Sama nie wiem co mam robić czy HCG może jeszcze wzrosnąć?? Boję się ciąży pozamacicznej, czy jest to możliwe w moim przypadku??

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...