Skocz do zawartości
Forum

Seks przerywany w dzień płodny, zapobieganie po fakcie?


Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry, mam pytanie odnośnie ginekologii a dokładniej seksu przerwanego w dni płodne(prawdopodobnie idealnie w ten dzień).
Nie pytam czy jest zagrozenie ciązy a raczej jak jest wielkie i czy mozna jakaś jej uniknąć (z tego co pamietam zapłodnione jajeczko chyba w 72 godziny musi sie przemiescic gdzies i czy da się jakoś to odwrocic) Obecnie ciąza byłaby troche problemem bo akurat trafiłoby jej na pisanie pracy licencjackiej stad prosze o rady.
Okoliczności nie bede tłumaczył chyba ze to się do czegoś przyda. Chodzi o to ze to był 1 raz mojej dziewczyny i moj. Zrobiliśmy to 3 razu tak z 15 min w środku. Pierwszy raz około 23 godziny, bez orgazmu, drugi jakaś godzinę później, ona miała orgazm a ja później na zewnątrz "ręcznie", trzeci raz z rana o 6tej gdzie tylko ona miała orgazm. Miedzy każdym stosunkiem oddawałem mocz ze 2x lecz nie obmywałem członka a jedynie chusteczka przeczyszczałem, one tez dość czesto "latała" do toalety, nie byliśmy po alkoholu. Dla pewnosci napisze jeszcze raz ze był 1 wytrysk i nie był w wewnątrz a jakiś czas po(z 15 min). Ostatni okres miała prawdopodobnie 8 czerwca a stosunek miał miejsce 20/21 czerwca. Jak raz zmierzyłem jej to miała 25 dni cyklu ale jest to chorowita i zestresowana dziewczyna.
Z gory dziekuje.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...