Skocz do zawartości
Forum

Płód wolno rośnie


Gość mloda_gdansk

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mloda_gdansk

Witam mam pytanie ostatnia miesiączkę miałam 13 sierpnia według niej powinnam być teraz w 28 tygodniu ciąży lekarz zaś na usg stwierdził ze dziecko jest 2 tygodnie za małe, po paru wizytach stwierdził ze najwyraźniej tak musi być. Później zaś stwierdził ze dziecko ma nierówny rytm serca i wysłał mnie na echokardiogram z którego wyszło ze z serduszkiem wszystko jest ok a teraz za to wymyślił sobie ze dziecko przez ostatnie 4 tygodnie bardzo mało urosło i dal mi skierowanie do poradni patologii ciąży. Serduszko malenstwa bije prawidlowo wedlog usg wszystkie narzady sie rozwijaja prawidlowo ruchy dziecka czuje nie wiem co mam o tym wszystkim sadzic do tej pory mialam zrobione juz chyba z 6 czy 7 badan usg mimo ze to jest za duzo to nie wiem w dalszym ciagu ile dziecko ma dlugosci. bardzo prosze o pomoc bo nie wiem co juz mam zrobic czy zmienic lekarza czy poprostu nie reagowac na jego jakiekolwiek slowa kierowane w moja strone.

Odnośnik do komentarza
Gość urszula9

Może warto udać się do drugiego lekarza i porównać obie opinie. Jeśli jednak dziecko jest zdrowe to nie przejmuj się, bo niektóre maluszki są mniejsze od innych :) Przecież nie wszystkie dzieci w momencie porodu ważą tyle samo i maja tyle samo długości. Jeśli narządy są prawidłowe to niech Cie ten lekarz przestanie stresować.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...