Skocz do zawartości
Forum

Przerwanie antykoncepcji i zastosowanie 4 tabletek antykoncepcyjnych po stosunku


Gość o...m

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.4 czerwca dostałam miesiączkę i zaczęłam od razu brac tabletki antykoncepcyjne Vibin,jednak odstawiłam je po kilkunastu dniach i po odstawieniu gdzies 3 dni po dostałam okres, po okresie doszło do stosunku przerywanego z moim chłopakiem i zdecydowałam sie zażyć 4 tabletki Vibin jako antykoncepcja po, po 3 dniach dostałam krwawienia, ktore trwało ok. 4 dni, do dzis nie dostałam okresu,robiłam test i wyszedł negatywny, mam bialy gesty sluz,szyjka jest raz miękka raz twarda.czymoge bycwciazy?

Odnośnik do komentarza

jestem w podobnej sytuacji tyle ze wzielam jedna tabletke anty, mie wiem, w szoku bylam. krwawienie dostalam 5 dnia po jej zazyciu. Boje sie ze to krwawienie implantacyjne, 3mam kciuki zeby wszystko bylo u Cb ok, ja tez umieram ze strachu. Daj znac co i jak jesli to czytasz.

Odnośnik do komentarza

ja od piatku mialam krwawienie ktore z kazda godzina przeradzalo sie w typową miesiączkę, z tym, że ostatnią miałam 1.06. Boje sie jak diabli ze jestem w ciazy a to krwawienie jest zwiazane z zagnieżdzeniem zarodka, bo czas by sie zgadzał, szaleje już. Do wtorku rana musze wytrzymac bo zrobie wtedy test.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...