Skocz do zawartości
Forum

Ewentualna ciąża a negatywne testy ciążowe


Gość k...l

Rekomendowane odpowiedzi

witam.mam problem z miesiaczka ostatnia byla 13 kwietnia w maju plamienie.8 czerwca poszlam do lekarza wykluczyl ciaze i dal luteine jednak minal tydzien od ostatniej tabletki i dalej nic.ostatni raz kochalismy sie zmezem 16 maja czy 8 czerwca juz lekarz by rozpoznal ewentualna ciaze.bardzo sie denerwuje co moze byc przyczyna.czy jeszcze poczekac czy znowu musze isc do learza.prosze o pomoc.testy wychodzily negatywnie ostatni 26 maja.

Odnośnik do komentarza

Witam. Miesiączkę miałam ostatni raz 27 czerwca, mój cykl trwa ok. 28 dni. 15 września kochałam się z chłopakiem bez zabezpieczenia. Około 20 września dostałam lekkich skurczy, a następnego dnia lekkie krwawienie (dosłownie parę kropli) myślałam na początku że to miesiączka lecz na drugi dzień już nic nie było. Według obliczeń miesiączkę powinnam dostać dziś 24.09. Nigdy nie mierzyłam temperatury w pochwie, ale właśnie 22 postanowiłam to zrobić temperatura wynosiła 37,5, następnego dnia 37,3, a dziś 37,6. Dodam jeszcze że lekkie skurcze mam nadal, a dodatkowo biały śluz. Pochwa i macica lekko spulchnione. Wczoraj z ciekawości zrobiłam test, jest negatywny. Jak myślicie? Mogę być w ciaży? Zapomniałam dodać ból piersi pojawił się już około 19 września utrzymuje się do dziś i jest coraz mocniejszy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...