Skocz do zawartości
Forum

Pominięcie 15-tabletki antykoncepcyjnej


Gość a...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zapomniałam wziąć 15 tabletkę i wziełam ją razem z 16 ponieważ wtedy sie zorientowałam. Jednak w dniu, w którym zapomniałam tabletki odbyłam stosunek bez zabezpieczenia. Jakie jest więc ryzyko zajścia w ciążę i jak mam postępować brać kolejne opakowanie bez 7 dniowej przerwy, dodatkowo się zabezpieczać, jesli tak to jak długo?

Odnośnik do komentarza

Witam, od 1,5 roku biorę tabletki lesiplus. Wczoraj zapomnialam o tabletce i wzielam dziś dwie. Wczoraj był 15dzien, czyli pierwszy z trzeciego tygodnia. Stąd moje pytanie, czy powinnam brać je nadal i wyrzucić tabletki placebo czy z racji tego że to pierwszy dzień trzeciego tygodnia przyjmować je normalnie tak jak zawsze. Zawsze bralam je regularnie tylko wczoraj.. I nie wiem za bardzo co mam zrobić. Proszę o szybką odpowiedź

Odnośnik do komentarza

Przyjmuję tabletki antykoncepcyjne Lesinelle i zapomniałam przyjąć 15. tabletki. Minęło więcej niż 12 h, dlatego zgodnie z ulotką przyjęłam tabletkę tak szybko jak to możliwe, a następnie powinnam przyjmować je dalej i przejść od razu do następnego blistra bez 7 dniowej przerwy. W ulotce jest napisane, że w takim przypadku krwawienie występuje pod koniec 2 blistra, jednak zależy mi na tym, żeby nie mieć wtedy miesiączki ponieważ mam akurat wyjazd (3.10-10.10). Co mogę zrobić?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...