Skocz do zawartości
Forum

Dlaczego ja nie mam motywacji ?


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Chciałabym bardzo ćwiczyć ale nie potrafię. Kiedyś ćwiczyłam jak tylko potrafiłam ale efektów nie było. :( Chciałabym mieć umięśniony brzuch ale nic mi nie wychodzi , nie umiem sobie z tym poradzić. Ogólnie chce być chuda cały czas nie chce przytyć bo będę wyglądać okropnie i wtedy nie będę pewna siebie. Moja waga obecnie wynosi 48 kg przy 163 cm. Jedynie co nie lubię w moim ciele to jest mój brzuch nie podoba mi się jego budowa ani jak on wygląda chciałabym go zmienić . Z ćwiczeniami nie za bardzo sobie radzę , nie potrafię tak jak inni . Inni mają już piękny brzuch w kilka tygodni a ja ? Totalna porażka!!! niby mam 63 cm w talii to jeszcze chce żeby ten brzuch był jeszcze mniejszy niż jest! Chciałabym mieć bardzo dużą motywację ale nie potrafie!!!

Odnośnik do komentarza

aniy, przy 163 cm wzrostu i 48 kg wagi nie potrzebujesz się odchudzać. Jeśli chcesz popracować nad mięśniami brzucha, a brakuje Ci motywacji, pomyśl o wykupieniu jakiegoś karnetu na fitness czy siłownię. Po pierwsze będziesz mogła ćwiczyć pod okiem specjalisty, który podpowie Ci, jakie ćwiczenia najlepiej wykonywać, by wzmocnić mięśnie brzucha, a po drugie wydane na karnet pieniądze będą dodatkowym czynnikiem motywującym. Po prostu będzie Ci szkoda zaniechać ćwiczeń, by nie stracić zapłaconych pieniędzy. Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...