Skocz do zawartości
Forum

Cyclotest 2 Plus zwrot


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie! Mam pewien problem- niedawno zamówiłam Cyclotest 2 Plus, głównie po to żeby monitorować swój cykl oraz żeby posłużył również jako metoda antykoncepcji. Niestety, byłam rozczarowana jego wyglądem i wykonaniem, dodatkowo mój mąż (jest elektrykiem) również skrytykował ten cieniutki i lichy kabelek z czujnikiem i ogólnie jego wykonanie, stwierdził że za prawie 700 zł nie warto. Oczywiście nie używałam tego urządzenia tylko ze 2 razy włączyłam- nie robiłam żadnych pomiarów, nic. Obejrzałam, przemyślałam sprawę i po 3 dniach odesłałam je z powrotem wraz ze stosownym oświadczeniem. Zdecydowałam, że jeszcze trochę poczekam, uzbieram kasę i kupię Lady Compa. Wyobraźcie sobie, że ludzie z Cyclotestu odmówili przyjęcia towaru, argumentując to tym, że mogło być używane! ale jak inaczej mogłam je obejrzeć i dotknąć- musiałam je wyjąć z opakowania! w dodatku przez 2 tygodnie nie nawiązali żadnego kontaktu, tylko sama do nich napisałam, że jeszcze nie otrzymałam zwrotu pieniędzy. I tym sposobem nie mam ani pieniędzy ani urządzenia, gdyż podobno tydzień temu wysłali je Pocztą Polską do mnie, ale jeszcze nie dotarło :/ myślicie, że jest sens walczyć o swoje? poradźcie co robić...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...