Skocz do zawartości
Forum

tabletki antykoncepcyjne a krwawienie


Rekomendowane odpowiedzi

Biorę tabletki antykoncepcyjne od listopada 2014 r. w systemie 24+4 (naraya plus). 28.05 zaczęłam brać kolejny blister, 29.05 po ok 5h od połknięcia tabletki wymiotowałam raz, prawdopodobnie z powodów żołądkowych. Zazwyczaj krwawienia dostaję po zażyciu 3 tabletki placebo. Tym razem po zażyciu 2 tabletki placebo 15.06 następnego dnia rano (16.06) pojawiły się ból brzucha, krzyża oraz jak mi się wydawało krwawienie, lecz było on mało obfite i bardzo ciemno krwiste. Natomiast już popłudniu ustały i bóle i plamienie. Tego dnia miał miejsce stosunek z moim chłopakiem, w gumce. Dziś (17.06) nie mam ani plamienia ani krwawienia. Od 29.05 bardzo stresuję się ponieważ nie byłam pewna czy tabletka się wchłonęła, a nie miałam zapasowego blistra aby przyjąć ją po raz 2 na wszelki wypadek. Natomiast 26.05 współżyłam z moim chłopakiem bez dodatkowego zabezpieczenia. Dodatkowym stresem są egzaminy na studiach. Tabletki przyjmuje regularnie.Nigdy wcześniej tak krótkie i skąpe krwawienie się nie pojawiło, zazwyczaj nie jest ono bardzo obfite i po ok 2 dniach znika, ale tutaj nie trwało nawet 1 dzień. Czy mam powody do obaw?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...