Skocz do zawartości
Forum

Szansa na ciążę po kąpieli zaraz po stosunku


Gość a...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wczoraj z swoją dziewczyną odbyłem stosunek płciowy, trwał on dosyć krótko ok 30s. zaraz po, dziewczyna poszła do łazienki dokładnie się wypłukać wodą z mydłem. Ja nie doszłem, a ostatni wytrysk miałem 24h przed. czy jest szansa na ciążę?

Odnośnik do komentarza
Gość Wróblica

Po pierwsze płukanie pochwy po stosunku nie jest środkiem zabiegania ciąży i tak naprawdę nic nie da. Zatem jeśli wydzielił się płyn preejakulacyjny to ryzyko ciąży zawsze może istnieć. Ale to też zależy od cyklu partnerki, bo takie ryzyko istnieje podczas jej dni płodnych.

Odnośnik do komentarza

Nie strasz chłopaka ;) Oczywiście istnieją takie historie i niby potwierdzone jest naukowo, ze w preejakulacie są żywe plemniki ale ja bym w to aż tak nie wierzyła. Sama już kilka razy byłam niepewna i zawsze wszystko dobrze się kończyło chociaż RYZYKOWAĆ NIE WARTO! Ale wiem jak jest...
Najważniejsze, niech się nie stresuje, wtedy okres może się opóźnić i będzie zbędna panika ;)
Bardziej bym się obawiała tego wytrysku 24h przed ale jeśli po tym czasie dokładnie się umyłeś i oddałeś mocz to powinno być ok. W ciąże nie tak łatwo zajść.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...