Skocz do zawartości
Forum

Stosowanie tabletek antykoncepcyjnych 10 dni później


Gość m...l

Rekomendowane odpowiedzi

wZIEŁAM tabl anty 10 dni poźniej ( 13 maja) z powodu ich braku, okres dostałam regularnie 24 maja natomiast 5 czerwca wystąpiło u mnie krwawienie 3 dniowe, i ból sromu, poszłam do ginekol.- infekcja bakteryjna sromu, dostałam nystatyne Vp dopochwowo, 2 tabletka wywołala u mnie krwawienie z rana. 5 dni temu odstawiłam antykoncepcje bo chce zacząć od nowego cylku gdyż kompletnie się pogubiłam. Nie wiem co teraz zrobić czy plamienia są od leku czy tabletek. Teraz żałuje że zaczełam je brać :(

Odnośnik do komentarza

Trudno to wszystko ocenić. Krwawienie mogło też wystąpic po przerwaniu stosowania antykoncepcji. Najlepiej dokończ stosowanie leków na infekcje bakteryjną i poczekaj na uregulowanie cyklu - a dopiero wtedy, od pierwszego dnia krwawienia rozpocznij stosowanie tabletek antykoncepcyjnych.

Odnośnik do komentarza

Trudno to wszystko ocenić. Krwawienie mogło też wystąpic po przerwaniu stosowania antykoncepcji. Najlepiej dokończ stosowanie leków na infekcje bakteryjną i poczekaj na uregulowanie cyklu - a dopiero wtedy, od pierwszego dnia krwawienia rozpocznij stosowanie tabletek antykoncepcyjnych.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...