Skocz do zawartości
Forum

Problem ze związkiem :'(


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zaistniała dla mnie dziwna i bardzo wyczerpująca sytuacja. Jestem z dziewczyną 4 miesiąc i jest tragicznie z tego powodu, że jak przyjechała pierwszy raz do mnie i podawała numer telefonu bratu który ma 10 lat a zapisał go sobie brat który teraz ma 17 i zaczeli pisać ze sobą. Na początku byli dla siebie przyjaciółmi aż brat się do niej przytulił i wyznał jej miłość. Tydzień później poszli porozmawiać i się pocałowali i to działo się coraz częściej. Zaczeli się do siebie zbliżać a ja się oddalać, aż on przestał być jej obojętny bardzo się martwila o niego aż zaczeli się denerwować członkowie z domu o to i to się tak ciągneło. Po jakimś czasie powiedziała mi że mnie kocha a on sie bardzo wkręcił nie wiem co mam robić nie da się z nim porozmawiać wcale, bardzo mocno ją kocham, zrobiłbym dla niej wszystko i nie wyobrażam sobie bez niej życia, a brat traktuje mnie jako rywala i chce żebym odpuścił. Nie wiem co mam robić, chciałbym się dowiedzieć czy wogóle opłaca mi się kontynuować ten związek pomimo wszystko?, czy da się to jakoś rozwiązać i uratować to pomiędzy nami? Proszę was o pomoc bo zostałem z tym sam a nie dam sobie z tym rady. Proszę też o szybką odpowiedź z waszej strony, z góry dziękuję czekam na odp.

Odnośnik do komentarza

Sugeruję konfrontację całej trójki. Zakładam, że każdy z osobna jest świadomy sytuacji. Obgadajcie problem, zapytaj dziewczyny z kim chce być (albo to ostudzi brata, albo złamie Ci serce). Nie ma tutaj miejsca na półśrodki. Taka sytuacja może negatywnie wpływać na relacje w rodzinie.
Nie znam Was, waszych relacji, a tym bardziej nie znam tej dziewczyny, dlatego hipotetycznie założę, że dziewczyna może celowo próbować was skłócić, w Waszą rywalizację wykorzystywać do swoich celów. Źle to też rzutuję na przyszłość - musisz się liczyć z tym, że możesz być zdradzany.

Swoją drogą 4 miesiące to dość szybko jak na takie wyznanie miłości.

Odnośnik do komentarza

Qwertyniusz, Ty zakochałeś się w dziewczynie i tą samą dziewczyną zauroczył się Twój brat. Dziewczynie w to graj, bo jest adorowana przez dwóch chłopaków. Na pewno jej to schlebia i niewykluczone, że sytuacja jest jej na rękę, bo może Was wykorzystywać do własnych celów. Nawet jeśli nie jest aż tak przebiegła i wyrachowana, na pewno nie jest fair, że daje nadzieję na coś więcej dwóm chłopakom jednocześnie. Powinna się określić, z kim chce być - czy z Tobą, czy z Twoim bratem. Innego wyjścia nie ma. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...