Skocz do zawartości
Forum

Nie kopulujesz - nie histeryzujesz


Gość Znudzona Anna

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Znudzona Anna

Tak podsumowałabym 95% tych debilnych tematów w stylu" żrę tabsy antykoncepcyjne, mam założoną spiralę, kopulowałam radosnie w kapturku dopochwowym a partner miał prezerwatywe, nie było wytrysku - czy powinnam juz szykować wózek? Pomóżcie wszystkie wrózki z forum, bo oszaleje ze stresiora"
Jak nie wiesz, jak się skutecznie zabezpieczyć, to się nie pieprz, jedna z drugą, tylko dokształć najpierw, a na forum używaj wyszukiwarki, czy ktos już wczesniej nie miał takiej jazdy, jak twoja, bo rzygać się chce od czytania w kółko takich samych głupot.

Potem się dziwicie, że Polki uchodza za tępe w sprawach seksu w Europie. No, jak czytam te wasze "tematy" to myśle tak samo. Wiedza gorsza jak w średniowieczu.

Odnośnik do komentarza

Koleżanko jeśli nie masz ochoty widzieć takich tematów to nie przebywaj na tym forum. Nie jesteś na forum np psychologicznym żeby obecność takich postów była dziwna. Nie zaśmiecaj forum takimi postami i poprostu wyłącz internet ;)

Odnośnik do komentarza

A ja się zgadzam z Anną - w ciągu 2 dni 5 tematów o tabletce EllaOne, 3 tematy o Sidretelli, z 7 o pettingu, a o ciąży z analu i oralu nie wspomnę. To naprawdę jest śmietnik. Rada z wyszukiwarką jest trafiona w dziesiątkę i zredukowałaby ilość topików, tylko widocznie niektóre użytkowniczki forum zamiast myśleć głową, wolą myśleć pochwą i jajnikami.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...